Czy producenci telefonów zapewniają do nich etui?

Bardzo często dzieje się tak, że producent telefonu tworzy dedykowane etui, które przeznaczone są do używania wraz z tym modelem telefonu, który wybraliśmy. Natomiast jeśli chodzi o dołączanie ich do opakowania, które otrzymujemy po zakupie telefonu, rzadko zdarza się, by producent dołożył dodatkowe – darmowe etui. Faktem jest, że dokupienie dedykowanego etui do telefonu jest dodatkowym sposobem na zarobienie pieniędzy.

Etui na telefon Alogy

Warto również nadmienić, że etui produkowane przez producentów telefonów zwykle są i wiele droższe niż to, co mogą zaproponować nam firmy autorskie. Co prawda istnieje wiele zwolenników kupowania produktów prosto od producenta, jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że istnieje na rynku wiele renomowanych firm z akcesoriami do telefonów, których ceny nie są tak wygórowane.

Co zrobić, by etui nie poszerzało telefonu?

Jeśli masz problem z dużym ekranem telefonu, który po dodaniu etui staje się ogromny, warto zainteresować się wybraniem etui, które będzie doskonale przylegać do naszej obudowy i w ten sposób sposób będziemy mieć stosunkowo mniejszy telefon. Jeśli kupiliście uchwyt do samochodu, który pasuje do rozmiaru Waszego telefonu, ale może być za mały dla dodatkowej szerokiej obudowy, problem dużego etui może okazać się znaczący.

Silikonowe etui na telefon Alogy

W takiej sytuacji polecamy wybór jednego z silikonowych etui, które są elastyczne wystarczająco, by dopasować się do wyglądu telefonu. To sprawia, że nie musimy martwić się dodatkowymi centymetrami, a nasz telefon okala jedynie delikatna warstwa elastycznego materiału, która go nie poszerza i nie sprawia, że jest mniej atrakcyjny wizualnie.

Jak często należy zmieniać etui na telefon?

Dobre etui na telefon to również takie, które nie zniszczy się po kilku użyciach. Warto jednak pamiętać, że na rynku funkcjonuje wiele bardzo słabych jakościowo etui, które mogą zniszczyć się w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Etui na telefon przezroczyste Alogy

W takiej sytuacji warto wymienić etui i zainteresować się tym, by wybrać etui dobrej jakości, które sprawdzi się na dłużej. Dobre etui może służyć nam nawet kilka lat dzięki temu, że jest wytrzymałe i daje nam poczucie bezpieczeństwa. Warto jednak zwracać uwagę na to, że etui na telefon może również niszczyć się wizualnie – kolory się spierają, szwy pękają a skóra się wyciera. Jest to naturalny proces niszczenia i warto wtedy wymienić etui na nowe.

Hybrydowe szkło do telefonu

Jeśli chcesz kupić szkło, możesz być ciekawy, jakie rodzaje są dostępne lub którym markom produkującym etui na telefony warto zaufać. Istnieją etui zrobione z różnych materiałów. Wybierając najtrwalsze, często musimy zdecydować o tym, że będzie ono w dodatku ciężkie. Szkło hybrydowe może być doskonałym wyborem pomiędzy.

3MK etui na telefon hybrydowe szkło protector

Szkło hybrydowe to świetny środek między ultra-cienkimi i wytrzymałymi etui. Wiele z tych futerałów jest również naprawdę cienkich i lekkich, ale zapewniają o wiele lepszą ochronę niż cienkie etui. Etui hybrydowe obejmują wszystko, co wykorzystuje kombinację materiałów, takie jak tył z poliwęglanu i przód z TPU inne lub stosunkowo cienkie dwuwarstwowe etui.

Cienkie etui na telefon z tworzywa sztucznego

Istnieje wiele typów etui na telefon, które mogą z powodzeniem sprawdzić się jako eleganckie zabezpieczenie naszego telefonu. W zależności od potrzeb case na telefon to wybór pomiędzy tymi wykonanymi z tworzyw, silikonów, a także grubsze – pancerne.

silikonowe etui do telefonu alogy

Etui z tworzyw sztucznych są zwykle bardzo cienkie i prawie nie obciążają telefonu. Są to przeważnie jednowarstwowe osłony wykonane z TPU lub poliwęglanu. Znajdziesz wiele dobrze wyglądających, cienkich etui, a pokrowiec na telefon, który nie zwiększa jego objętości, przyda się tym, którzy telefon lubią trzymać w kieszeni.

Pancerne etui na telefon

Większość najnowszych smartfonów jest zrobiona z metalu lub szkła więc zapewnienie im bezpieczeństwa i ochrony przed uszkodzeniami może być dość trudne. Dobre etui lub pokrowiec to konieczność, nawet jeśli nie chcesz ukrywać pięknego wyglądu telefonu. W niektórych przypadkach odpowiednie etui na telefon to praktyczny gadżet, który uchroni nas przed wydatkami na zniszczoną obudowę.

Pancerne etui na telefon Alogy

Wytrzymałe etui – zwykle wykonane z materiału pancernego – są duże i nieporęczne, ale zapewniają, że Twój telefon przetrwa prawie wszystko. Wyjątkowo ciężkie pokrowce na telefon są zwykle przeznaczone dla osób pracujących w trudnych warunkach lub szczególnie niezdarnych. Jeśli więc wiesz, że to może dotyczyć także Ciebie, a poprzednie telefony uległy zniszczeniu właśnie przez obudowę – warto zainteresować się tym typem etui na telefon.

Jak dopasować etui na telefon?

Etui na telefon powinno być odpowiednio dopasowane do naszego telefonu, aby mieć pewność, że każda szczelina jest odpowiednio wypełniona. Wszelkiego rodzaju niedopasowania mogą skutkować szybkim zniszczeniem naszego telefonu. Dlaczego tak się dzieje? Etui na telefon ma jedną podstawową funkcję – chronić nasz telefon w obliczu upadków, ale też przy okazji zarysowań i innych zniszczeń.

przezroczyste etui na telefon alogy

Jest to powód, dla którego musimy być zawsze przygotowani na to, że to właśnie nasze etui, a nie obudowa telefonu bądź jego szybka przednia, zostaną najbardziej narażone. Dlatego też powstaje szereg różnych możliwości – takich jak etui silikonowe, etui z pokrowcem, etui wodoodporne czy etui pancerne. Każde z nich ma swoje wady i zalety i z pewnością każde znajdzie swoich zwolenników i przeciwników. Warto odpowiednio dobrać etui na telefon, zgodnie z jego marką i modelem, a potem przetestować etui zrobione z różnych materiałów, aby przekonać się, które etui jest najlepsze. 

Jaki case na telefon Huawei P40 wybrać?

Masz super telefon lub tablet, który wiernie służy Ci w codziennej pracy oraz komunikacji z kolegami, bliskimi oraz rodziną? Nowoczesny, pełen bajerów oraz naturalnie piekielnie szybki – wszystko to właśnie dzięki najnowocześniejszej technologii a także podzespołom, które mocą obliczeniową prześcigają niejeden komputer. W jaki sposób chronić taką zdobycz technologii przed nadmierną eksploatacją, otarciami, kurzem lub też rysami powstałymi na skutek nieszczęśliwego upuszczenia (co się niestety w wielu przypadkach zdarza – w ostateczności to urządzenia mobilne)? Słowo wskazówka to etui Huawei P40.

Pokrowiec Alogy ochrona dla Huawei P40 Lite E

Obecnie kupno telefonu jednoczy się z wielkim kosztem – nie ważne, czy kupujemy najświeższy model, czy nieco starszy. W obu wypadkach nie są to drobne kwoty. Dla przykładu – za najświeższy model o najwyższych parametrach musimy zapłacić parę tysięcy. Tym samym przechodzimy do clou, innymi słowy argumentu, z jakiego powodu warto zabezpieczyć tak kosztowny sprzęt. I tu pojawia się etui Alogy, inaczej etui renomowanej firmy, która specjalizuje się w planowaniu oraz tworzeniu dopracowanych pokrowców pod konkretne modele telefonów. Firma ta oferuje również case na tablet.

Co ile pojawia się najnowszy telefon Apple?

Legendarna firma Apple to wzór do naśladowania dla dużej grupy innych marek – urządzenia tej firmy to zawsze rewolucja oraz zmiany, które zostają z nam na dużo lat. Nic w takim razie zadziwiającego, że amerykańska firma często wypuszcza na rynek swoje urządzenia – gdy jedynie pojawi się w nich jakaś nowinka technologiczna, konsumenci żądni perfekcyjnych standardów technologicznych bez problemu zapłacą za nowy sprzęt. Taką politykę firmy do perfekcji przedstawia jej flagowy model telefonu, inaczej iPhone.