Najlpeszy pokrowiec na Xiaomi Redmi Note 8 do biura?

Smartfon w pracy jest jak trzecia dłoń – konieczny nie tylko do kontaktu z pracobiorcami bądź też kontrahentami, ale także jako urządzenie, w którym jesteśmy w stanie przechowywać ważne dane, harmonogram spotkań bądź też inne potrzebne do pracy aplikacje. Z telefonu korzystamy nie jedynie w biurze, lecz również w czasie przeróżnego rodzaju spotkań lub konferencji – należałoby w takim razie zatroszczyć się, by etui na telefon firmowy był słuszny, elegancki oraz stonowany. Takimi samymi wytycznymi wypada kierować się przy wyborze innych dodatków, które mają służyć w pracy z telefonem.

Szkło na wyświetlacz Xiaomi Mi 9 SE

Jaki podzespół jest przeważnie psującą się częścią w telefonie? Niestety, to oczywiście ekran telefonu jest najbardziej narażony na upadki, uderzenia, rysy bądź też inne kataklizmy. Tutaj pojawia się pytanie – jak tanio oraz skutecznie zabezpieczyć ekran telefonu oraz oszczędzić niebagatelne sumy (naprawa a na ogół wymiana ekranu w nowym telefonie to koszt rzędu kilkuset złotych)? Odpowiedź jest łatwa – szkło ochronne. To nic innego, jak wyjątkowa przezroczysta powłoka, którą przyklejamy na ekran telefonu. Istotne, żeby szkło na Xiaomi Mi 9 SE było dobrane do konkretnego telefonu – w owym czasie mamy pewność, że akcesorium będzie po mistrzowsku pasować kształtem oraz wymiarami.

Fajne case’y Xiaomi Mi 10 dostępne w sklepach

To normalne, że jako właściciel nowoczesnego tabletu bądź też telefonu pragniesz, żeby sprzęt służył Tobie jak najdłużej – w ostateczności nie są to darmowe sprzęty. Niemniej jednak nie jesteś w stanie przewidzieć każdej sytuacji – szczególnie, że z telefonów i tabletów korzystamy codziennie, do pracy, komunikacji czy zabawy. Jakim sposobem więc pogodzić bezpieczne eksploatowanie urządzenia z wygodą? Odpowiedź jest jedna – etui Xiaomi Mi 10. To wyjątkowe pokrowce, które dopasowane są pod konkretny model urządzenia.

Gdzie kupić fajny case?

Przed chwilą kupiłeś nowiutki telefon bądź też tablet i chcesz jak najdłużej weselić się perfekcyjnym stanem urządzenia bądź też najzwyczajniej w świecie pragniesz zabezpieczyć sprzęt przed prawdopodobnymi uszkodzeniami? Doskonale rozumiemy Twoje kolejne zapytanie. W jakim miejscu nabyć etui Xiaomi Mi 10T, które ochroni sprzęt przed kurzem, otarciami lub też przykrymi skutkami nieoczekiwanych upadków (przede wszystkim pęknięta obudowa bądź ekran)? Na szczęście dzisiaj przystępność tego rodzaju gadżetów jest wielka – jest wiele sklepów, zarówno stacjonarnych oraz online, które oferują dedykowane etui na telefon lub ewentualnie tablet.

Etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5

Etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5
Etui na telefon Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5 Plus Smoke Black – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5 to etui na telefon, które poprzez swoje eleganckie wykonanie pozwoli Ci stworzyć wygląd telefonu, o jakim zawsze marzyłeś. Ponieważ to etui na telefon ma przezroczysty tył i to właśnie on jest powodem tego, że wygląd pokrowca możemy dowolnie modyfikować. Z jednej strony, telefon może być zachowany w stylu eleganckim. Dzieje się tak wtedy, kiedy zdecydujemy się na noszenie etui bez wzoru. Czyli przezroczysty tył samodzielnie – bez żadnych dodatków. Dyskretne ramy etui są niemal niewidoczne. Nie zwiększają optycznie wymiarów smartfona. Pozostaje on równie smukły, co wtedy, gdy etui nawet nie było. Przezroczysta część z tyłu odsłania oryginalny design telefonu i to właśnie staje się powodem tego, że telefon prezentuje się klasycznie. Jeśli jednak chcemy, aby nabrał kolorów wystarczy wydrukować nowy szablon i gotowe!

Jakie jest etui Spigen Rugged Armor na Xiaomi MI A1/5X?

etui Spigen Rugged Armor na Xiaomi
Etui Spigen Rugged Armor na Xiaomi dostępne jest w sklepie 4kom.pl

Etui Spigen Rugged Armor na Xiaomi MI A1/5X to świetny pokrowiec, który powinien zainteresować wszystkie osoby, które szukają bardziej wymagającej ochrony dla swojego telefonu. Wykonany ze specjalnego elastycznego tworzywa i sylikonu którym jest TPU pozwoli nam na całkowite zabezpieczenie naszego smartfona. Spigen Rugged Armor Xiaomi MI A1/5X to w pełni dedykowane rozwiązanie, zatem takie które z racji dopasowania i dostosowania nie ogranicza żadnych funkcji czy możliwości korzystania z samego smartfona. Amortyzujące wszelkie upadki, uderzenia i wstrząsy. Etui Spigen niejednokrotnie ochroni oraz zabezpieczy smartfona w najbardziej właściwy dla niego sposób. Technologia Air Cushion ma w tym zadaniu nam pomóc. Co najważniejsze sprawić, iż uzyskamy wysoki standard bezpieczeństwa na jaki bez wątpienia warto się zdecydować.

iPaky Xiaomi Redmi 4X

iPaky Xiaomi Redmi 4X
Etui iPaky na Xiaomi Redmi 4X – sklep 4kom.pl

iPaky Xiaomi Redmi 4X to etui na telefon, które zostało zaprojektowane przez samego producenta. Co daje nam podstawy do tego, by twierdzić, że jest to w zasadzie najlepszy, bo rekomendowany, wybór dla tego modelu telefonu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia odpowiednią ochronę. Dodatkowo wyposażony w funkcję odprowadzania ciepła. Innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na zachowanie sprawności telefonu na dłużej.

Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View

Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View
Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View – sklep 4kom.pl

Etui Xiaomi Redmi 4A Alivo S-View to jednocześnie eleganckie i maksymalnie funkcjonalne etui na telefon. Dedykowane jest dla osób poszukujących ekskluzywnych rozwiązań. Co ważne – nie tylko zapewnia maksymalny poziom ochrony, ale jednocześnie robi to w taki sposób, że rzeczywiste rozmiary telefonu nie zostają zwiększone. To duży plus, ponieważ w ten sposób możemy zachować lekkość naszego sprzętu i nie martwić się o to, że straci teraz na swoim uroku. Etui chroni przed upadkiem i zarysowaniem. Dzięki odpowiedniej klapce z przodu, telefon zyskuje nie tylko zabezpieczenie z tyłu (co jest dość popularne przy etui na telefon), ale również z przodu. Ma to duże znaczenie dla wyświetlacza, który to najczęściej ulega zniszczeniu i porysowaniu. Etui na telefon Xiaomi Redmi 4A jest wyjątkowe wygodne. Łatwe w montażu oraz ubsłudze, wystarczy otworzyć klapkę tak, jak otwieralibyśmy zwykła książkę. W ten sposób zyskujemy sporo czasu.

Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro

Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro
Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro 152mm Flip – sklep 4kom.pl

Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro to wysoko eleganckie etui na telefon, które pasuje swoim stylem do firmowego telefonu. Zapewnia ochronę ze wszystkich stron. Jako jedno z niewielu dostępnych na rynku etui zabezpieczenia tył telefonu oraz jego przód. Specjalna klapka z przodu nie jest jednak przeszkadzająca, ponieważ wystarczy jeden ruch, by otworzyć etui. Jest to ruch, który porównać można do otwierania książki. Stąd wzięła się też nazwa tego typu etui, które nazywane jest książkowym.