Etui 360 dla iPhone 6 6s zapewni pełną ochronę

Etui 360 dla iPhone 6 6s to bez wątpienia nowość, która może zapewnić pełną ochronę całego urządzenia od Apple. Z reguły etui na telefon zapewnia ochronę tylko część powierzchni urządzenia (najczęściej jest to tylnia część – czyli tzw. plecki telefonu). Jednak na rynku akcesoriów gsm pojawił się taki rodzaj etui, który może zabezpieczyć w pełni smartfona przed zarysowaniami lub otarciami.

Etui 360 dla iPhone 6 6s – sposób wykonania.

Etui jest wykonane przede wszystkim z elastycznego materiału wysokiej jakości, dodatkowo jest cienki, a co za tym idzie nie powiększy wymiarów urządzenia w dość znaczący sposób. Jego precyzyjne wykończenie sprawia, że codzienne użytkowanie nie będzie stwarzać żadnego dodatkowego dyskomfortu, a miękka warstwa od wewnętrznej strony etui nie porysuje urządzenia.

Trzy łączące się ze sobą elementy, które zapewniają pełną ochronę.

Całe etui składa się z trzech elementów – przednia część etui, tylna część oraz szybka zabezpieczająca ekran wyświetlacza telefonu. Montaż jest bardzo prosty, nie wymaga praktycznie żadnej instrukcji. Cały proces powinien zająć nam nie dłużej niż 2-3 minuty.

Etui jest dedykowanym rozwiązaniem zabezpieczającym dla telefonu Apple iPhone 6/6s. Telefon od Apple to jeden z najbardziej popularnych urządzeń na świecie jego użytkownicy, najchętniej dbają o zabezpieczenie swojego urządzenia przed ewentualnymi uszkodzeniami zewnętrznymi lub porysowaniami.