Dlaczego warto kupić etui Sony Xperia 1?

Coraz więcej osób ma w swoich kieszeniach lub też torebkach współczesne telefony i tablety. Współczesne mobilne urządzenia pozwalają na dużo – są olśniewającymi towarzyszami pracy, komunikacji lub zabawy. To nic paradoksalnego, dzisiejsza technologia oraz minimalizacja zezwala na zamieszczenie w drobnej obudowie niesłychanie potężnych podzespołów, co z kolei przekłada się na prędkość działania sprzętu, możliwości oraz komfort użytkowania. Niestety nowoczesne sprzęty są dosyć wrażliwe na uszkodzenia bądź codzienną eksploatację. Czemu warto zainwestować w etui na telefon czy też tablet?

Etui X-level Vintage Sony Xperia XA1

Etui X-level Vintage Sony Xperia XA1
X-level Vintage etui Sony Xperia XA1 – sklep 4kom.pl

Etui X-level Vintage Sony Xperia XA1 jest bardzo cienkie, przez co nie zwiększa oryginalnych rozmiarów telefonu. Od wewnątrz wyścielone przyjemnym w dotyku materiałem, by maksymalnie minimalizować szanse na to, że telefon zostanie porysowany. Dobre dopasowanie etui do danego modelu telefonu to również pewność, że etui będzie odpowiednio przylegało, zapewniając ochronę, której oczekujemy.

Etui przezroczyste na Sony Xperia L1

Etui przezroczyste na Sony Xperia L1
Etui silikonowe na Sony Xperia L1 – sklep 4kom.pl

Etui przezroczyste na Sony Xperia L1 to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią lekkość i elegancję. To etui zostało idealnie dopasowane do potrzeb oraz rozmiarów nowego smartfona Sony Xperia L1, projektanci pokrowca wzięli pod uwagę przede wszystkim chęć utrzymania oryginalnego designu tego telefonu, zaproponowanej przez firmę Sony elegancji i dokładności w tworzeniu. Dzięki etui przezroczyste na Sony Xperia L1 nie musimy wybierać między wyglądem a ochroną. To etui na telefon chroni, jednocześnie zapewniając mu doskonały wygląd. Jest tak cienkie, że trzymając telefon w dłoniach, niemal zapomnimy o dodatkowej ochronie. Co więcej, etui to zostało wyposażone w specjalny silikonowy kant, który uniemożliwia kontakt wyświetlacza z podłożem. Kiedy położymy nasz smartfon ekranem w dół, nie będziemy musieli obawiać się zarysowań itp. Ma to niezwykle duże znaczenie, bo to właśnie wyświetlacze najszybciej ulegają zniszczeniu lub awariom.

Etui pancerne Sony Xperia Z3

Etui pancerne Sony Xperia Z3
Etui armor hybrid Sony Xperia Z3 – sklep 4kom.pl

Etui pancerne Sony Xperia Z3 to etui na telefon, które gotowe jest sprostać najróżniejszym wyzwaniom. Poradzi sobie w trakcie niecodziennych warunków, np. w przypadku tych, którzy uprawiają sporty i używają w trakcie telefonów, jak i w chwilach, kiedy ważna jest dla nas przede wszystkim wygoda. Doceniane za trwały i niezwykle solidny materiał oraz możliwość wykorzystania stojaka, który wbudowany został etui. Tak aby łatwiej było przeglądać strony, czytać maile i odpisywać na otrzymane wiadomości. Niezaprzeczalnie dużym atutem jest w etui Sony właśnie ten stojak, który przyda się zarówno w chwilach pracy, jak i odpoczynku. Przyjemniej jest obejrzeć krótki film czy galerię zdjęć, kiedy telefon utrzymywany jest przez stojak, niż nieustannie trzymać go w dłoni.

Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA

Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA
Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA to przezroczyste etui na telefon, które daje nam możliwość stworzenia autorskiego szablonu z tyłu. Dla wielu, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania, przezroczysty pokrowiec na telefon zdaje się być idealny.  Ponieważ nie zasłania oryginalnego designu telefonu i pozwala się cieszyć pierwotnym jego wyglądem.

Etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case

Etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case
Etui pancerne Sony Xperia XZ – sklep 4kom.pl

Etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case to etui wysokiej jakości, które pozwala nam uprawiać sport, podróżować i pracować w niestandardowych miejscach pracy, nie narażając jednocześnie naszego sprzętu na uszkodzenie. Tym, co wyróżnia to etui na telefon spośród innych, jest wyjątkowo męski design, który przypadnie do gustu wielbicielom szybkiej jazdy. Wykorzystanie takiego motywu jest tu dużym plusem, który wyróżnia to etui spośród innych pancernych pokrowców.

Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5

Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5
Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5 to wybór dla tych, którzy wymagają najwyższej z możliwych ochrony swojego urządzenia. Sprawdza się w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Kobiety z pewnością docenią etui za wysoki poziom ochrony, zabezpieczający telefon przed uszkodzeniem w trakcie upadku i nie tylko. Mężczyźni cenią go za minimalistyczny design, elegancję i skuteczność.