Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA

Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA
Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA to przezroczyste etui na telefon, które daje nam możliwość stworzenia autorskiego szablonu z tyłu. Dla wielu, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania, przezroczysty pokrowiec na telefon zdaje się być idealny.  Ponieważ nie zasłania oryginalnego designu telefonu i pozwala się cieszyć pierwotnym jego wyglądem.

Etui Ringke Fusion Sony Xperia XA jest idealne?

To świetny kompromis dla tych, którzy do tej pory nie stosowali etui na telefon tylko dlatego, że zasłaniało ono naturalny wygląd smartfona. Dla wielu z nas staje się on pewnego rodzaju kryterium wyboru. Dlatego trudno pogodzić się z jego zakryciem. Teraz możemy połączyć jedno z drugim.

Etui Ringke Fusion jest produktem, który pochodzi z jednej z najpopularniejszych linii produktów, które oferuje firma Rearth. Znana z tego, że wytwarza wysokie jakościowo etui na telefon, które zasługują na wyróżnienie. Ze względu na ochronę i nową technologię. Wykorzystana została tu bowiem technologia Air Cushion, która sprawia, że możemy nie tylko cieszyć się wizualnymi aspektami, które pochodzą od producenta, ale także grubością telefonu, jego kształtem itp. Etui na telefon staje się niemal niewidoczne, a wszystko to dzieje się przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej ochrony. Obudowa tego etui na telefon wykonana została z trwałego i jednocześnie miękkiego TPU wokół telefonu oraz wyjątkowo odpornych na zarysowania plecków, które wykonane są z poliwęglanu. Kolejną ciekawą technologią, jaka została tu zastosowana, jest 4-point Rear Guard we wnętrzu ramki.