Etui Ringke Fusion Sony Xperia X

Etui Ringke Fusion Sony Xperia X
Etui Ringke Fusion Sony Xperia X – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Sony Xperia X pochodzi od firmy Rearth, która jako nowoczesna firma, stara się spełnić oczekiwania konsumentów i tworzyć tylko te produkty, których jakość jest najwyższa z możliwych, a design zamiast zniechęcać do siebie – skutecznie zachęca.

Etui Ringke Fusion Sony Xperia X zadba o bezpieczeństwo

Szczęściarzami można nazwać wszystkich, którzy są posiadaczami telefonów Sony Xperia X, z myślą o których powstała nowa linia produktów tej firmy. Zbierają wiele pochwał i nic nie wskazuje na to, by posiadały choć jedna wadę. Świetnie chronią, jeszcze lepiej wyglądają i co ważne – nie zmniejszają funkcjonalności samego telefonu. Etui Ringke Fusion jest hybrydową obudową, które posiada technologię 4-point Rear Guard. Na najwyższym poziomie dba o bezpieczeństwo urządzenia w momencie upadku. Amortyzuje wstrząsy i poprzez tylny panem minimalizuje niemal do zera możliwość zarysowań.

Ten model etui na telefon wykonany został z precyzją z najlepszych jakościowo materiałów. Jest nimi trwały i odporny na zarysowania poliwęglan oraz absorbujące i pochłaniające i absorbujące siłę uderzenia tworzywo TPU. Jest lekkie, idealnie dopasowane do telefonu, co sprawia, że nie zwiększa on swojej wielkości czy ciężaru., a także ergonomiczne. Rozmowy przez telefon jeszcze nigdy nie były tak przyjemne.

Etui Ringke Fusion Sony Xperia X często wybierane jest ze względu na swoją przezroczystość, bo nie zasłania oryginalnego wyglądu smartfonów!