Etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case

Etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case
Etui pancerne Sony Xperia XZ – sklep 4kom.pl

Etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case to etui wysokiej jakości, które pozwala nam uprawiać sport, podróżować i pracować w niestandardowych miejscach pracy, nie narażając jednocześnie naszego sprzętu na uszkodzenie. Tym, co wyróżnia to etui na telefon spośród innych, jest wyjątkowo męski design, który przypadnie do gustu wielbicielom szybkiej jazdy. Wykorzystanie takiego motywu jest tu dużym plusem, który wyróżnia to etui spośród innych pancernych pokrowców.

Etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case czy warto?

Etui na  Sony Xperia XZ zyskuje wysoki poziom ochrony dzięki materiałom, z jakich zostało wykonane. Jest to gumowe wnętrze wykonane z silikonu, którego zadaniem jest amortyzować uderzenia oraz plastikowa część zewnętrzna z trwałego i solidnego tworzywa TPU, która chroni przed porysowaniem i zniszczeniem.

Dodatkowy rant, który nieznacznie wystaje, zabezpiecza nasz ekran oraz tylny aparat czy kamerę. Warto dodać, że etui pancerne Sony Xperia XZ Hybrid Case pomimo swojej wysokiej ochrony, nie traci na funkcjonalności. Szczęśliwy nabywca telefonu Sony Xperia XZ może cieszyć się zarówno należytym zadbaniem o swój sprzęt, jak i możliwościami, które on daje. Bez problemu można dostać się do wszystkich przycisków, głośników, kamer czy slotów. Etui na telefon sprawia, że smartfon w rękach trzymamy wygodnie. Nie musimy martwić się o jego wyślizgnięcie – co ma znaczenie w przypadku biegaczy.