Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5

Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5
Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5 – sklep 4kom.pl

Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5 to wybór dla tych, którzy wymagają najwyższej z możliwych ochrony swojego urządzenia. Sprawdza się w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Kobiety z pewnością docenią etui za wysoki poziom ochrony, zabezpieczający telefon przed uszkodzeniem w trakcie upadku i nie tylko. Mężczyźni cenią go za minimalistyczny design, elegancję i skuteczność.

Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5

Etui zostało wykonane w technologii „Air Cushion”, co oznacza idealne przystosowanie etui do telefonu. Ucieszy osoby, dla których wielkość urządzenia ma duże znaczenie. Nie zwiększa jej. Jest to właściwie minimum grubości, jakiej można byłoby użyć. Nie zmienia to jednocześnie faktu, że ochrona pozostaje na najwyższym poziomie. To ciekawa alternatywa dla grubych, mocnych etui na telefon, które jako jedyne do tej pory były możliwością dla potrzebujących wysokiej ochrony.
Etui Spigen Ultra Hybrid Sony Xperia Z5 wyposażone zostało w technologię „4-point Rear Guard”, jaka doskonale sprawdza się w swojej funkcji – zabezpieczania telefonu przed upadkiem. Z nim można zapomnieć o rysach na telefonie, stłuczeniach i wszelkich innych zakłóceniach oryginalnego piękna telefonu Sony Xperia Z5.
Funkcjonalność etui polega na zastosowaniu wobec przycisków, co łączy się też z ochroną sprzętu. Nie mamy wyciętych na nich miejsc w etui na telefon, ale zastosowanie innowacyjnych przycisków, które zostały stworzone jako element etui, a dzięki swojej czułości zapewniają maksymalnie wygodne korzystanie.