Etui iMak Sony Xperia XZ Ring Cowboy

Etui iMak Sony Xperia Xz Ring Cowboy
Etui iMak Sony Xperia Xz Ring Cowboy – sklep 4kom.pl

Etui iMak Sony Xperia XZ Ring Cowboy ma w sobie coś, czego nie mają żadne inne etui na telefon. Przede wszystkim jest to oryginalny design, za którym stoi również oryginalność możliwości, jakie te wygląd za sobą pociąga.

Etui iMak Sony Xperia XZ Ring Cowboy najważniejsze zalety

Smukła budowa to bez wątpienia duży atut – nie zwiększa oryginalnej wielkości telefonu, pozwala trzymać telefon wygodnie w rękach i nie martwić się o to, że pisanie smsów czy przeglądanie internetu stanie się utrudnione.

Powierzchnia etui Imak Sony Xperia XZ Ring Cowboy przypomina strukturę piasku, co właśnie staje się głównym wyznacznikiem oryginalności tego produktu. Ta specyficzna powierzchnia sprawia, że telefon trzyma nam się w rękach jeszcze wygodniej, bo już nie tylko zwyczajnie komfortowo, co i bezpiecznie – możemy pozwolić sobie na mocniejszy i bardziej stabilny chwyt, a to sprawia, że wypadnięcie smartfona z rąk staje się mniej możliwe. Jego ochrona zwiększa się.

Co jeszcze zyskamy dzięki powierzchni imitującej strukturę piasku? To spodoba się osobom, które cenią sobie idealną czystość. Dzięki piaskowej strukturze nie widać odcisków palców na telefonie.
Co więcej, etui Sony Xperia XZ ma jedno główne zadanie: chronić przed uszkodzeniem i to wychodzi mu doskonale. Smukła, a jednocześnie zapewniająca wysoką ochronę obudowa. Specjalny uchwyt, dzięki któremu możemy przymocować telefon, chociażby w aucie. To również zmniejsza szansę na jego uszkodzenia.