Etui 360 Huawei P10 Lite

Etui 360 Huawei P10 Lite
Etui na telefon 360 Huawei P10 Lite – sklep 4kom.pl

Etui 360 Huawei P10 Lite to nowość wśród dostępnych na rynku etui Huawei. Na wyróżnienie zasługuje ze względu na swoją nietypową budowę, składającą się z aż trzech części. Celem takiej konstrukcji jest zapewnienie telefonowi jak najlepszej ochrony niezależnie od okoliczności.

Zacznijmy od tego, że etui na telefon Huawei P10 Lite wykonane zostało z najbardziej wytrzymałego wśród dostępnych obecnie materiałów, a mowa o poliwęglanie. Materiał ten nie tylko doskonale radzi sobie z upływającym czasem, ale także z wszelkimi wyzwaniami, przed którymi go postawimy.

Oznacza to, że etui wykonane z poliwęglanu możemy zabierać ze sobą w plecaku na wycieczki, do pracy, kiedy telefon wrzucony jest do naszej torby, lub po prostu w wielu innych, codziennych sytuacjach. Etui na telefon uniemożliwia przede wszystkim porysowanie obudowy, widoczność zniszczeń, ostatecznie też sprawia, że szanse na uszkodzenie telefonu są o wiele mniejsze.

Co wchodzi w skład budowy Etui 360 Huawei P10 Lite

Etui 360 Huawei P10 Lite to trzy części, które otaczają nasz telefon ze wszystkich stron. W ten sposób przed zniszczeniami chroniony jest nie tylko tył i boki (jak w wielu standardowych etui Huawei), ale również ekran. Taki komplet zawiera więc wszystko, czego potrzebujemy. Przód, by zapewnić smartfonowi odpowiednią ochronę, wzbogacony został o szkło hartowane. W ten sposób ekran nie rysuje się, ale i też ma mniejsze szanse na jego stłuczenie.

Elegancki wygląd i styl, który przypadnie Ci do gustu

Na wyróżnienie zasługuje również wygląd. Wybierając odpowiednie etui dla siebie, często kierujemy się właśnie tym, jak telefon będzie w etui wyglądał. W przypadku etui Huawei jest to wyjątkowo ważne, ponieważ te właśnie telefony słyną z bardzo estetycznego designu.

Etui 360 Huawei P10 Lite jest lekkie, cienkie i bardzo eleganckie. Z pewnością przypadnie do gustu najbardziej spragnionym atrakcyjnego designu osobom. Poza tym cena etui jest bardzo atrakcyjna więc warto się zainteresować tym pokrowcem i kupić go jak najszybciej!