Etui Alogy Huawei Mate 10 Lite

Etui Alogy Huawei Mate 10 Lite
Etui Alogy na Huawei Mate 10 Lite – sklep 4kom.pl

Etui Alogy Huawei Mate 10 Lite stworzono z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują ochrony na naprawdę wysokim poziomie. Dzięki pancernej konstrukcji etui Huawei chroni przed zniszczeniami, pobrudzeniem oraz porysowaniem obudowy – a wszystko to bez utraty oryginalnej smukłości oraz lekkości modelu Huawei Mate 10 Lite.

Etui Alogy Huawei Mate 10 Lite z elastycznego TPU

Etui na telefon Huawei Mate 10 Lite wykonane zostało z wysokiej jakości materiału, doskonale przylegającego do smartfona i zapewniającego tym samym wysoki poziom ochrony. Etui pochodzi od renomowanej firmy Alogy, która zajmuje się produkcją akcesoriów do telefonów, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Elastyczne TPU umożliwia tym samym bezproblemowy oraz szybki montaż. Możemy nałożyć na pokrowiec w każdym momencie i tak samo również go zdjąć – nie sprawi nam to żadnego kłopotu. Dzięki wygodnej konstrukcji i przemyślanemu rozmieszczeniu wycięć na przyciski oraz złącza nie odczujemy również, by po zamontowaniu etui Huawei utrudniało nam korzystanie z telefonu. To etui na telefon, które stworzone zostało z myślą o konkretnym modelu – Huawei Mate 10 Lite – i właśnie dlatego zapewnia 100% wygody w trakcie jego używania.

Zapewnia najwyższy poziom ochrony

Poza standardową ochroną przed zarysowaniami oraz pobrudzeniem etui Alogy doskonale radzi sobie również z tłumieniem wstrząsów, które odczuwa telefon w trakcie upadku. Specjalna struktura sieci pajęczej sprawia, że wstrząsy są absorbowane. W narożnikach zastosowano również technologię poduszek powietrznych dla dodatkowego wzmocnienia. Takie zabezpieczenie w etui na telefon Huawei wpływa również na ochronę ekranu oraz aparatu, które otoczone zostały specjalnymi rantami ochronnymi. Taki zestaw daje o wiele wyższy poziom ochrony od wielu standardowych etui. Pozwalając cieszyć się korzystaniem z telefonu w wielu różnych sytuacjach bez narażania go na zniszczenie.