Etui Alogy Slim case Motorola Moto G5S

Etui Alogy Slim case Motorola Moto G5S
Etui Alogy Slim Motorola Moto G5S – sklep 4kom.pl

Etui Alogy Slim case Motorola Moto G5S to połączenie dwóch elementów, które razem tworzą niezniszczalną powłokę dla Twojego telefonu. Z pomocą tego etui nie będziesz musiał obawiać się ani o zarysowania na obudowie, ani o uszkodzenia urządzenia. Znajdująca się wokół etui ramka dba o to, by amortyzować w momentach upadku, stając się przez to kluczowym elementem. To właśnie dzięki temu, że tak dobrze chroni Motorolę Moto G5S od boków, zapewnia jej najwyższy poziom ochrony przed zniszczeniami – w tym także przed pęknięciem ekranu!

Etui Alogy Slim case Motorola Moto G5S dla wymagających

Firma Alogy, która zaprojektowała to etui na telefon, stara się w swoich produktach wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. To podejście rodzi właśnie tak starannie skonstruowane akcesoria do telefonów, jak właśnie etui Alogy Slim case Motorola Moto G5S – oto rozwiązanie, które z całą pewnością zadowoli każdego, komu zależy na doskonałej ochronie, lecz nie tylko! Etui na telefon Motorola Moto G5S to również wiele innych zalet.

Motorola Moto G5S dokładnie taka, jaka chcesz

Wiele osób wstrzymuje się przed zakupem etui na telefon. Ponieważ obawia się zwiększenia w ten sposób grubości telefonu, zwiększenia jego wagi lub odebrania mu uroku. Warto więc podkreślić, że etui Alogy Slim case Motorola Moto G5S nie ingeruje w oryginalny design telefonu. Pozostawiając go niezmiennym poprzez zastosowanie przezroczystej ścianki z tyłu etui. Jedynie ramka w kolorze czarnych, która znajduje się na brzegach i odgrywa kluczową rolę w ochronie, staje się dla nas widoczna.

Z całą pewnością nie odbiera ona wyjątkowości oryginalnemu charakterowi Motoroli Moto G5S. Etui Motorola nie zwiększa też grubości, chwytając w dłoń telefon już po nałożeniu na niego etui. Jednak wciąż będziemy mieli to samo odczucie smukłego telefonu, co po jego zakupie. Etui nie wpłynie też na wagę, przez co śmiało powiedzieć można, że po nałożeniu etui nasz telefon jedynie zyska, nie straci.