Etui Baseus Glaze Samsung Galaxy S9

Etui Baseus Glaze Samsung Galaxy S9
Etui Baseus Galaxy S9 – sklep 4kom.pl

Dobre etui do telefonu powinno zaskakiwać wyglądem, przyciągać uwagę i wyróżniać telefon spośród dziesiątek innych modeli. Przede wszystkim jednak jego zadaniem jest realna ochrona smartfona przed uszkodzeniami. Specjaliści projektujący obudowę ochroną na modele Samsunga Galaxy s9 wzięli sobie te rady do serca i w ten sposób powstało unikatowe i niepowtarzalne etui Baseus Glaze Samsung Galaxy s9.

Etui Baseus to ochrona z polotem

W przeciwieństwie do wielu innych modeli to etui nie ma jednolitej barwy, ani żadnego konkretnego wzoru, a zamiast tego producenci postanowili zastosować na nim efekt… ombre. I to właśnie on wyróżnia etui Samsung Galaxy s9 na tle innych modeli sprawiając, że staje się ono rozpoznawalne oraz cenione za niebanalne rozwiązania estetyczne i wizualne. Dodatkowo dzięki takiemu zabiegowi jest to doskonały, bo unikatowy i wyjątkowo oryginalny, pomysł na ekskluzywny prezent.

Etui Baseus Glaze Samsung Galaxy S9 posiada proste standardowe rozwiązania

Oczywiście prócz samej wartości estetycznej etui Baseus to również ogromna jakość praktyczna. Jest odporne na zniszczenia, chroni telefon w praktycznie każdej sytuacji, zapobiega jego uszkodzeniom mechanicznym i i dba o bezpieczeństwo użytkowania. To produkt zasługujący na szczególną uwagę ze względu na wykorzystane materiały (poliwęglan). Idealnie dopasowane wycięcia w obudowie na wejścia słuchawkowe, głośniki czy sloty kart. Decydując się na zakup etui na telefon trzeba pamiętać o tym, że wyznacznikiem jego wyjątkowości są już nie tylko rozwiązania praktyczne, ale też wizualne. A marka Baseus doskonale spełnia te wymagania.