Etui bumper mirror Huawei Honor 7i

Etui bumper mirror Huawei Honor 7i
Etui Bumper Plecki Mirror Do Huawei Honor 7i – sklep 4kom.pl

Etui bumper mirror Huawei Honor 7i to wyjątkowo eleganckie etui z wykończeniem imitującym lustro, prezentujące się niebywale elegancko na tle pozostałych etui na telefon. Wykonane zostało z aluminium oraz materiału akrylowego, wykończonego lustrzaną powłoką. Dzięki wykorzystaniu aluminium, etui zachowuje niezwykłą lekkość. Natomiast lustrzany efekt silnie wpływa na design całości. Ciężko jest znaleźć drugie takie etui na telefon, które z wyglądu kojarzyłoby się z czymś wartościowym, z pewnością drogim i przeznaczonym tylko dla wybranych osób.

Etui bumper mirror Huawei Honor 7i

Dostępne w kolorach srebra, złota i czerni. W złotym wydaniu dobrze sprawdzi się dla ceniących luksus i klasyczne piękno kobiet. W przypadku wyboru czarnego etui na telefon przez mężczyzn na myśl przychodzi kupno ekskluzywnego, błyszczącego samochodu, który właśnie wyjechał prosto z salonu.
Lubisz czuć, że zasługujesz w życiu na coś więcej? Ważny jest dla Ciebie oryginalny design? Plecki mirror do Huawei Honor 7i stworzone zostało z myślą o Tobie.
To nie tylko luksusowe piękno, ale również funkcjonalność. Jak wspomniane wcześniej – etui jest wyjątkowo lekkie, dzięki zastosowaniu aluminium. Zostało idealnie dopasowane do modelu Huawei Honor 7i, co zapobiega spadaniu i poruszaniu się założonego etui na telefon. Jego montaż jest banalnie łatwy i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Etui posiada wycięcia w niezbędnych miejscach takich jak przyciski i złącze.