Etui bumper przezroczysty Apple iPhone 6s

Etui bumper przezroczysty Apple iPhone 6s
Etui bumper iPhone 6s – sklep 4kom.pl

Etui bumper przezroczysty Apple iPhone 6s to ciekawa konstrukcja, idealne dopasowanie do smartfona oraz wygląd, który nas oczaruje. Na poszukiwaczy idealnego etui na telefon czeka niespodzianka, jaką jest właśnie ten model etui. Składa się ono z dwóch części. Jedna z nich wykonana jest z poliwęglanu – słynącego ze swojej wytrzymałości materiału, używanego w najsolidniejszych pokrowcach na telefon. Druga część to produkt wykonany z silikonowego TPU. Razem obie te części powodują, że telefon zachowuje swoją lekkością, a przy tym jest odpowiednio chroniony w momencie upadku.

Etui bumper przezroczysty Apple iPhone 6s czy się wyróżnia?

Etui na iPhone 6s chroni także nasz sprzęt prze zarysowaniem go – po zdjęciu etui możemy mieć pewność, że oryginalna obudowa jest tak idealna, jak była przed jego nałożeniem. Telefon nie brudzi się, nie powstają na nim pęknięcia i uszkodzenia.

Szukając dobrego etui na telefon, dobrze jest zwracać uwagę właśnie na te dwie kwestie. Z jednej strony na to, czy etui zapewnia nam bezpieczeństwo, jakiego oczekujemy (tu ważny jest materiał). Z drugiej na to, czy nasz telefon wygląda w nim dobrze. Nie da się ukryć, że wygląd również ma duże znaczenie. Na szczęście, w etui bumper każdy smartfon wyglądać będzie zniewalająco dobrze. Dzięki przezroczystej budowie możemy zastosować dowolny szablon z tyłu i nadać naszemu urządzeniu klimatu, jakiego oczekujemy.