Etui Clear View cover Samsung Galaxy Note 8

Etui Clear View cover Samsung Galaxy Note 8
Etui Clear View Samsung Galaxy Note 8 – sklep 4kom.pl

Etui Clear View cover Samsung Galaxy Note 8 to świetne rozwiązanie dla tych, którzy do tej pory decydowali się na etui bez klapki ze względu na szybki dostęp do najważniejszych informacji, np. do godziny wyświetlanej na ekranie. Teraz elegancki panel zapewnia jednocześnie ochronę ekranu, jak i wygodę użytkowania smartfonu Samsung Galaxy Note 8. Jest on lustrzany, lekko przezroczysty – stylowy, a zarazem praktyczny.

Idealnie dopasowane etui na telefon Samsung Galaxy Note 8

To propozycja dla wszystkich, który poszukują etui na telefon Samsung. Doskonałe dopasowanie do potrzeb tego telefonu pozwala na jednoczesne zapewnienie ochrony, jak i zachowanie funkcjonalności.

Pod uwagę w trakcie tworzenia etui Samsung wzięte zostały zarówno wymagania samego sprzętu, jak i jego użytkowników – w ten sposób stworzono między innymi możliwość zamieniania klapki w wygodną podstawkę, ułatwiającą przeglądanie zdjęć lub oglądanie filmów na telefonie. Niezwykle praktyczne okazuje się to w trakcie podróży lub wtedy, kiedy musimy wykonać pracę za pomocą smartfona. Dla telefonu dopasowanie oznacza dobrą ochronę. Obudowa nie zniszczy się – nie porysuje, ani też nie pobrudzi. Etui Clear View cover Samsung Galaxy Note 8 umożliwia bezproblemowy dostęp do wszystkich przycisków oraz slotów, umożliwiając swobodne korzystanie z urządzenia mimo założonego już pokrowca.

Lustrzany panel w etui Clear View cover Samsung Galaxy Note 8

Panel ma na celu chronić ekran przed zarysowaniami. Noszenie telefonu w kieszeni lub wrzucenie luźno do torebki to zawsze duże prawdopodobieństwo, że ekran pozbawiony dodatkowych zabezpieczeń zostanie porysowany. Panel zabezpiecza przed tym o wiele lepiej od oryginalnie dołączanej do telefonów folii, które nie są tak odporne na ostre elementy.

Sam panel w etui Samsung Galaxy Note 8 jest wyjątkowo wygodny. Ponieważ umożliwia szybki dostęp do godziny na ekranie oraz informacji o nieodebranych połączeniach lub wiadomościach tekstowych. To wszystko widoczne jest przed odsłaniania panelu.