Etui Diztronic Motorola Moto X-Style

Etui Diztronic Motorola Moto X-Style
Etui Diztronic Motorola Moto X-Style – sklep 4kom.pl

Etui Diztronic Motorola Moto X-Style – wysoka jakość ochrony, jaka połączona jest z eleganckim designem oraz komfortem użytkowania telefonu przez jego właściciela. Ten model etui dedykowany jest konkretnemu urządzeniu. Etui na telefon Diztronic stworzone zostało z myślą o Motoroli Moto X Style, która wymaga odpowiedniego zabudowania.

Etui Diztronic Motorola Moto X-Style z czego jest wykonane?

Etui Diztronic Motorola Moto X-Style wykonane jest z TPU, czyli solidnego termoplastycznego uretanu, który z jednej strony jest niezwykle wytrzymały, z drugiej zaś elastyczny i przyjemny w dotyku. Użytkownik telefonu zyskuje dzięki temu szybą możliwość zdjęcia etui, kiedy zajdzie taka potrzeba oraz ponownego jego założenia. Nie ma to nic wspólnego z godzinami spędzonymi na montażu etui na telefon. Tu robi się to błyskawicznie.

Etui Diztronic Motorola Moto X-Style cieszy oko – matowe wykończenie, zgrabny kształt i, co ważne, specjalna technologia zapobiegająca powstawaniu odcisków. To duży problem w dzisiejszych telefonach czy pokrowcach na nie. Szczególnie w tych modelach, które aż błyszczą się z daleka. Odpowiedni, matowy materiał, uniemożliwia tworzenie nieestetycznych śladów.

Warto podkreślić także to, że etui na telefon Motorola nie zwiększa jej oryginalnych rozmiarów. Doskonałe dopasowanie jest gwarancją wciąż smukłego wyglądu, o który wszyscy walczymy. Tutaj jest to zaledwie 1,44 mm. Dzięki temu etui nie jest zbyt narzucające dla oryginalnego designu. Jedynie dyskretnie go podkreśla.