Etui full case 360 do iPhone 7 Plus

Etui full case 360 do iPhone 7 Plus
Etui 360 do iPhone 7 Plus – sklep 4kom.pl

Etui full case 360 do iPhone 7 Plus to trzy części, które ochronią telefon przed zniszczeniem, zapewniając przy tym swobodne korzystanie z urządzenia. Składa się ze szkła hartowanego, które chroni ekran przed jego porysowaniem oraz pęknięciem. Z plecków, które chronią tylną część telefonu, zabezpieczając obudowę przed jej uszkodzeniami oraz dbając, by urządzenie odporne było na uszkodzenia, i ostatniej części, czyli przodu, które uzupełnia całość. Taka budowa etui na telefon Apple to pewność, że smartfon nawet po długim czasie jego używania nie zniszczy się, nie porysuje, ani nie ulegnie uszkodzeniom.

Etui na telefon stworzone z myślą o Apple iPhone 7 Plus

Dopasowanie do określonego modelu telefonu to pewność, że etui będzie chroniło w odpowiedni sposób, ściśle przylegając do urządzenia. Pod uwagę brany jest jednak nie tylko rozmiar telefonu, ale również jego specyficzna budowa. W przypadku Apple iPhone 7 Plus ważne było również uwzględnienie charakterystycznego miejsca, w którym znajduje się logo Apple oraz aparat. Dla przycisków zrobiono w etui Apple wycięcia, by można było korzystać z nim swobodnie.

Etui full case 360 do iPhone 7 Plus – eleganckie, cienkie i lekkie!

Ochrona, funkcjonalność, ale i wygląd. Etui full case 360 do iPhone 7 Plus zostało starannie dopasowane nie tylko ze względów ochronnych, ale również estetycznych. Dzięki temu telefon zachowuje swoją lekkość oraz smukłość, utrzymując oryginalny design mimo zamontowania etui na telefon iPhone 7 Plus.

Warto przy tym dodać, że sam montaż i demontaż jest tutaj zupełnie bezproblemowy. Nie sprawi problemu osobie, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z takim rodzajem etui. W każdej chwili etui będzie można zdjąć, a potem ponownie nałożyć. Wiele jednak czynności wykonamy bez jego zdejmowania. Samo etui jest też na tyle estetyczne i uniwersalne w swoim wyglądzie, że pasować będzie niemal do każdej sytuacji zarówno tej formalnej, jak i nieformalnej.