Etui Full Case 360 iPhone 7 ze szkłem

Etui Full Case 360 iPhone 7 ze szkłem
Etui Full Case 360 iPhone 7 ze szkłem – sklep 4kom.pl

Etui Full Case 360 iPhone 7 ze szkłem stanowi komplet, jaki przy ochronie telefonu jest niezbędny. Jak sama nazwa wskazuje – jest to pełna ochrona ze wszystkich stron urządzenia. Dzięki temu otrzymujemy ochronę na najwyższym poziomie, komfort i przy okazji estetykę. Etui zostało zaprojektowane w taki sposób, by nie naruszać w sposób znaczący oryginalnego wyglądu urządzenia, stąd stonowana kolorystyka, super cienkie wykonanie o lekkiej budowie. Nie pogrubia telefonu, ani nie wpływa na jego ciężar.

Etui Full Case 360 iPhone 7 ze szkłem – jakie są zalety?

Po pierwsze jest to wybór, który został skrojony na miarę potrzeb konkretnego modelu telefonu. Dzięki temu twórcy byli w stanie uzyskać komplet takich cech etui, które jak najlepiej działają na korzyść użytkownika telefonu iPhone 7. Ma to swoje odbicie również w ochronie, ponieważ dobrze dopasowane etui stabilnie trzyma telefon, zmniejsza ryzyko jego upadku i uszkodzenia.

Wysokiej jakości materiały i staranność wykonania to potwierdzenie dobrze podjętej decyzji o zakupie etui, która okaże się z pewnością najlepszą inwestycją. Etui na telefon jest w stanie przeciwdziałać bardzo poważnym uszkodzeniom, które wynikają z upadku telefonu. Koszt naprawy potrafi wynieść ponad pół tysiąca, w porównaniu z którym koszt etui jest zdecydowanie niski.

Etui na telefon posiada wycięcia na złącza, przyciski i głośniki, by umożliwić jego odbiorcom łatwy dostęp do tego, czego potrzebują. Nie ma tu konieczność zdejmowania go. Warto przy okazji podkreślić, że pomimo pozornie skomplikowanej budowy, etui 360 dla iPhone 7 jest niezwykle łatwe w montażu i demontażu.