Etui Ghostek Nautical iPhone SE

Etui Ghostek Nautical iPhone SE
Etui Ghostek Nautical iPhone SE – sklep 4kom.pl

Etui Ghostek Nautical iPhone SE proponowane jest wszystkim, którzy poszukują etui na telefon do zadań specjalnych – na wyjazdy na wakacje czy do codziennej pracy, jeśli narażeni jesteśmy na znaczący kontakt z wodą. Wodoszczelna formuła sprawia, że telefon nie niszczy się w momencie wpadnięcia do wody. Wysoka jakość wykonania staje się tutaj gwarancją niezawodności zarówno w sytuacjach ekstremalnych, jak i tych znanych nam każdego dnia.

Etui Ghostek Nautical iPhone SE wodoszczelność, która pozwala na więcej

Choć nazwa jednoznacznie wskazuje na to, że etui Ghostek Nautical iPhone SE wodoszczelne dedykowane jest tym, którzy kontakt z wodą mają, to niezwykle skutecznie sprawdzi się u wszystkich użytkowników telefonów iPhone 5/5s/SE. Specjalne materiały amortyzują uderzenia, jednocześnie chroniąc przed zniszczeniem czy też pobrudzeniem oraz porysowaniem.

Etui na Apple iPhone SE spokojnie może być stosowane przez osoby stale związane z wodą. Nie zawodzi ani w momencie pływania pod wodą, ani też w trakcie spływu kajakowego, kiedy telefon niespodziewanie wpada do rzeki.

Zapewnieniem o skuteczności tego etui na telefon jest certyfikat IP68. Poświadcza on, że swobodnie możemy korzystać ze sprzętu, zanurzając się pod wodą na głębokość do 2 m nawet na 30 minut. Jednocześnie możemy słuchać muzyki, bo żaden z portów czy przycisków nie ulega wtedy zalaniu dzięki nowoczesnej technologii.