Etui Heavy Duty Armor Samsung Galaxy J7 2016

Etui Heavy Duty Armor Samsung Galaxy J7 2016 to pancerniak do zadań specjalnych. Dzięki swojej konstrukcji pozwoli na bezpieczne korzystanie z telefonu w naprawdę trudnych warunkach.

Etui Heavy Duty Armor Samsung Galaxy J7 2016
Etui Heavy Duty Armor Samsung Galaxy J7 2016 – sklep 4kom.pl

Etui Heavy Duty Armor Samsung Galaxy J7 2016 ze specjalnym zaczepem

Cechą szczególną tego typu etui jest oczywiście ponadprzeciętna wytrzymałość materiałów z której zostało wykonane etui. W tym wypadku mamy do czynienia z obudową, którą składa się z trzech elementów. Etui na telefon posiada specjalny zaczep, który pozwala przypiąć etui do paska. Dzięki temu etui, może być pełnić funkcję kabury na telefon. Zaczep jest obrotowy, więc w każdej chwili mamy możliwość ustawienia etui w najbardziej dogodnej pozycji.

Do pozostałych funkcjonalności etui Heavy Duty Armor, możemy zaliczyć np. składaną podstawkę. Dzięki temu możemy podeprzeć telefon oraz w wygodnym sposób oglądać filmy lub przegląd strony internetowe.

Warto jeszcze raz podkreślić, że jakość materiałów, które zostały użyte w etui są naprawdę bardzo dobrej jakości. Mieszanka poliwęglanu, miękkiego silikonu są wyjątkowo odporne na zużycie. Dzięki temu etui nawet przez dłuższy czas użytkowania nadal pozostaje niezbyt zniszczone. Klasyczny kolor czarny etui sprawia, że etui przypięte każdego rodzaju spodni oraz paska. Dlatego to świetna propozycja dla wszystkich posiadaczy Samsung Galaxy J7 2016, którzy potrzebują skutecznej i wytrzymałego etui, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu smartfonowi.