HTC

Etui HTC 10 Ice View z klapką

Etui HTC 10 Ice view z klapką
Etui HTC 10 Ice view z kalpką – sklep 4kom.pl

Etui HTC 10 Ice View z klapką to faworyt wszystkich kobiet. Zastosowana tu klapka jest w pełni funkcjonalna, co przełamuje znaną od dawna opinie. Dotyczącą przedniej klapki, które są denerwujące i uniemożliwiające szybkie i wygodne korzystanie z telefonu. Nie w tym przypadku.
Etui HTC 10 Ice View z klapką w całości wykonane zostało z elastycznej gumy, która doskonale chroni nasz telefon przed jego zarysowaniem. Dzięki wykorzystaniu gumy, nie mamy tu problemu z montażem etui na telefon czy obawą, że telefon wypadnie z pokrowca i zniszczy się. Elastyczność materiału zapewnia nam 100% dopasowania.

Etui HTC 10 Ice View z klapką – Dlaczego warto zdecydować się na zakup?

1. Jest unikalne, świetnie wykonane i przy tym funkcjonalne. Chroni ekran przed zarysowaniem i zniszczeniem, co ma duże znaczenie dla kobiet, które w trakcie rozmów przez telefon bardzo często brudzą swój ekran makijażem.
2. Jednocześnie zastosowanie klapki z przodu nie blokuje dostępu do pełnych możliwości telefonu. Wciąż możemy dzwonić i odbierać połączenia. Specjalny system ICE VIEW obsługuje powiadomienia z social media, umożliwiając śledzenie portali na bieżąco.
3. Materiał wykonania. Elastyczna guma sprawia, że jest komfortowo, funkcjonalnie i jednym słowem: przyjemnie, ale to nie ona zapewnia bezpieczeństwo, na jakie nasz HTC 10/ M10 zasługuje. O tym decyduje zastosowany z tyłu poliwęglan – najtwardszy z możliwych materiałów, używany jedynie w tych najwyższej jakości etui na telefon.