Etui iPaky iPhone X

Etui iPaky iPhone X
Etui iPaky na telefon iPhone X – sklep 4kom.pl

Etui iPaky iPhone X jest oryginalnym produktem od firmy iPaky, która słynie z produkcji akcesoriów wysokiej jakości, stworzonych z myślą o nowoczesnym użytkowniku smartfonów, ceniącego sobie wygodę oraz atrakcyjny design. Etui wykonane zostało z połączenia silikonu i poliwęglanu, co sprawia, że jednocześnie łatwo możemy je zdjąć i nałożyć na telefon, a przy tym także cieszyć się wysokim poziomem ochrony. Poliwęglan jest bowiem uważany za jeden z najmocniejszych materiałów do produkcji etui, stosuje się go nawet w tych pokrowcach, które noszą miano „pancernych”.

Co więcej, etui to stworzone zostało z myślą o telefonie od renomowanej marki Apple iPhone X. Precyzyjne dopasowanie etui do danego modelu to zawsze pewność dobrego wyboru. Wybierając model adresowany do posiadaczy danego smartfonu. Mamy pewność, że zapewni on naszemu urządzeniu tak wysoki poziom ochrony, jaki deklaruje producent już na początku. Nie podejmujemy żadnego ryzyka, że etui na telefon mogłoby okazać się za małe lub wycięciami niedopasowane do naszego iPhone’a. Wycięcia są sposobem na to, by bezproblemowo korzystać z telefonu. Zlokalizowane są w miejscach, gdzie w telefonie znajduje się aparat lub wejście USB. Dzięki temu bezproblemowo możemy ładować telefon, zgrywać pliki lub robić zdjęcia.

Etui iPaky iPhone X czym się wyróżnia?

Wyróżnia się tym że spośród wielu innych pokrowców na rynku, że łączy przezroczysty panel z krytymi i miękkimi w dotyku bokami. Brzegi amortyzują w chwilach upadku, a panel dodatkowo zmniejsza prawdopodobieństwo jakichkolwiek uszkodzeń, w tym zarysowania telefonu. Jest przezroczysty, dlatego nie zasłania oryginalnego designu.