Etui iPaky Xiaomi Mi5

Etui iPaky Xiaomi Mi5 to specjalnie zaprojektowane etui, które przede wszystkim ma skutecznie ochronić smartfon Xiaomi przed wszystkimi zarysowaniami oraz nagłych upadków. Bez wątpienia jest to jedno z najlepiej dopasowanych etui dedykowanych dla tego modelu telefonu.

Etui iPaky Xiaomi Mi5 – pełna skuteczna ochrona

Tylna część etui na telefon została wykonana z dobrej jakości poliwęglanu, który charakteryzuje się dużo odpornością na porysowania. Samo etui to hybryda składająca się z dwóch elementów: ramki, czyli bumpera oraz miękkich plecków wykonany z materiału TPU. Bumper posiada specjalnie wyprofilowany rant, który ma za zadanie przede wszystkim chronić ekran smartfona. Plecki etui są antypoślizgowe, co oznacza, że etui pewnie trzyma się w dłoni. Oczywiście etui na telefon posiada wszystkie wycięcia na złącza i porty oraz dostęp do najważniejszych funkcji.

Konstrukcja etui została zaprojektowana tak, aby każdy upadek smartfona z założonym etui był niegroźnym incydentem, który nie spowoduje żadnych uszkodzeń zewnętrznych, ani wewnętrznych urządzenia. Dzięki solidnej ramce oraz specjalnie zaprojektowanym pleckom taka ochrona jest całkowicie skuteczna i wystarczająca, aby zabezpieczyć w pełni telefon.

Jak na razie etui iPaky to jedno z nielicznych etui, które zostało specjalnie zaprojektowane dla urządzenia Xiaomi Mi5. Firma Xiaomi dopiero powoli wchodzi na rynek polski ze swoimi świetnie wyposażonymi telefonami. Dlatego nie dziwi nikogo już fakt, że na rynku mobilnych akcesoriów pojawia się coraz więcej dedykowanych etui właśnie do tego modelu.