Etui KXX Bumper Mirror Samsung Galaxy S7

Etui KXX Bumper Mirror Samsung Galaxy S7
Etui KXX Bumper Mirror Samsung Galaxy S7 – sklep 4kom.pl

Etui KXX Bumper Mirror Samsung Galaxy S7 to model, na który wszyscy użytkownicy smartfonów czekali z niecierpliwością. Jeśli określić w kilku słowach, czym jest perfekcja pod każdym względem, można byłoby wskazać na oryginalne etui KXX Bumper Plecki Mirror, które zdobywa serca nie tylko kobiet, tak silnie zakochanych w jego designie, ale i mężczyzn, dla których stanowi ono oznakę luksusu.

Etui KXX Bumper Mirror Samsung Galaxy S7

Każdy elegancki, dbający o siebie mężczyzna, który pragnie otaczać się rzeczami pięknymi, a przy tym również funkcjonalnymi, powinien dla swojego telefonu wybrać ten właśnie model etui. Jest to niezwykle lekka konstrukcja, która wykończona została lustrzaną powłokę. Jeśli komukolwiek wydaje się, że takie etui na telefon jest pewnie niepraktyczne, to bardzo się myli. Aluminium jest nie tylko ultralekkie, ale również wytrzymałe. Można bez zmartwień korzystać z niego w standardowych warunkach. Zastosowanie innowacyjnego montażu zapewnia pewność tego, że telefon będzie praktycznie nieruchomy. Nie wysunie się z etui na telefon, nie spadnie, ani nie zarysuje. Zaokrąglone krawędzie zapobiegają dostawaniu się kurzu do wnętrza pokrowca.
Etui bumper plecki Mirror zapewnia wysoki komfort użytkowania wszelkich funkcji, przycisków i złącz. Nie zakłóca rozmów, nawigacji GPS, ani dostępu do Wi-Fi. Bez jakichkolwiek skutków ubocznych zyskujemy etui na telefon, który przyciągnie wzrok wszystkich swoimi eleganckimi lustrzanymi pleckami. Lustrzana klapka świetnie zabezpiecza tył telefonu, pełniąc rolę ochronną. Jest przy tym jednak obiektem westchnień. Dla osób ceniących luksus jest to wręcz konieczny zakup. Trudno o drugie tak eleganckie etui na telefon.