Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro

Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro
Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro 152mm Flip – sklep 4kom.pl

Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro to wysoko eleganckie etui na telefon, które pasuje swoim stylem do firmowego telefonu. Zapewnia ochronę ze wszystkich stron. Jako jedno z niewielu dostępnych na rynku etui zabezpieczenia tył telefonu oraz jego przód. Specjalna klapka z przodu nie jest jednak przeszkadzająca, ponieważ wystarczy jeden ruch, by otworzyć etui. Jest to ruch, który porównać można do otwierania książki. Stąd wzięła się też nazwa tego typu etui, które nazywane jest książkowym.

Chroni odpowiednio zarówno przed zarysowaniem telefonu, jak i jego uszkodzeniem w wyniku upadku. Decyduje o tym wysokiej jakośc materiał PU oraz TPU. Oba przyjemne w dotyku, tworzące konstrukcję szybą w montaż i demontażu. Wielkością etui na telefon nie sprawia, że nasz smartfon się pogrubia. Jego rzeczywiste rozmiary są zachowane. Można nawet powiedzieć, że to etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro sprawia, że telefon nabiera smukłości połączonej z eleganckim wyglądem.

Etui Lenuo Xiomi Redmi Note 3 Pro posiada schowek na kartę

Dużym atutem jest tutaj specjalny schowek na kartę od wewnątrznej strony klapki. Dla większości z nas typowym wyposażeniem przy wychodzeniu z domu są klucze, portfel i telefon. O ile kobiety mają torebki, tak dla mężczyzn noszenie wciąż ze sobą portfela (szczególnie teraz, gdy za większość zakupów płaci się kartą) jest po prostu niewygodne. Dlatego właśnie taka możliwość w etui ma sens. Możemy włożyć tam kartęi wygodnie posługiwać się nią w każdej sytuacji.