LG

Etui LG K10 Side Qucik Cover

Etui LG K10 Side Qucik Cover
Etui LG K10 Side Qucik Cover Granatowe – sklep 4kom.pl

Etui LG K10 Side Qucik Cover jest zaprojektowanym z uwzględnieniem nowoczesnych trendów etui na telefon, które nie tylko chroni Twój telefon, ale także nadaje mu wyjątkowego charakteru. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ten model pokrowca?

Główną zaletą jest tutaj system Side Quick – zapewniający dodatkową ochronę wyświetlacza, pozwalający na szybkie przeglądanie powiadomień: w tym przychodzących połączeń, smsów oraz godziny – a wszystko to przy jednocześnie zamkniętej klapce.

To duży plus, ponieważ większość osób zniechęca się do korzystania z etui z klapką właśnie z takich względów. Jest to oczywiście złe rozwiązanie, ponieważ brak klapki łączy się z brakiem ochrony ekranu. Szybko ulega on porysowaniu, a w skrajnych wypadkach nawet pęknięciu.

Całość etui LG K10 Side Qucik Cover zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Klapka to wytrzymały i jednocześnie przyjemny materiał. Tył zbudowany został z poliwęglanu – najbardziej efektywnego z możliwych. Poliwęglanowe etui na telefon znane są ze swej trwałości i wysokiej ochrony. Pomimo dobrego zabezpieczenia telefonu ze wszystkich stron, nie tracimy dostępu do interesujących nas przycisków i slotów – wciąż z taką samą łatwością możemy obsługiwać nasz telefon.

Dlaczego warto wybrać etui LG K10 Side Qucik Cover?

Przede wszystkim ze względu na precyzję i staranność wykonania przy użyciu godnych zaufania materiałów. Komfortowe korzystanie z telefonu jest z pewnością dużym plusem, o czym decyduje wspomniany wcześniej system Side Quick.