LG

Etui LG X Power Side Quick Cover

Etui LG X Power Side Quick Cover
Etui LG X Power Side Qucik Cover – sklep 4kom.pl

Etui LG X Power Side Quick Cover to jeden z innowacyjnych produktów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno na rynek. Etui na telefon z klapką Side Quick to przede wszystkim wygoda: możliwość odczytywania smsów, sprawdzania powiadomień, odbierania połączeń lub ich odrzucania – wszystko to przy zamkniętej klapce. Maksymalna ochrona i wygoda w jednym.

Etui LG X Power Side Quick Cover jest na tyle stylowe, że nie musimy martwić się o zatracenie oryginalnego wyglądu naszego urządzenia. Dzięki starannemu zaprojektowaniu oraz wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, zyskujemy produkt dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Pełna ochrona, zapewniona nie tylko z przodu, ale również z tyłu to duży atut tego rodzaju etui na telefon.

Etui LG X Power Side Quick Cover najważniejsze funkcje i zastosowanie

Przód służy do tego, by chronić ekran przed zarysowaniem lub nawet trwałym uszkodzeniem. Warto dodać, że wymiana wyświetlacza w telefonie jest jedną z najdroższych konsekwencji uszkodzenia smartfona, dlatego warto zadbać o tej aspekt. Przednia klapka została wykonana więc z bardzo solidnego materiału. Z kolei tył to król spośród wszystkich materiałów – poliwęglan, najbardziej trwały materiał do wyrobu etui na telefon.

Na koniec kwestia funkcjonalności. Choć telefon zabezpiecza w 100% przed uszkodzeniami i jest ścisle dopasowany do naszego telefonu, to nie sprawia, że tracimy dostęp do wszystkich funkcji. Wciąż możemy swobodnie korzystać z przycisków, słotów i głośników.