Etui Love Mei do Huawei P9

Etui Love Mei do Huawei P9 to idealny pancerny pokrowiec, który zapewni ochronę smartfona w najtrudniejszych warunkach i miejscach. Etui na telefon tego typu charakteryzuje się masywną i dość ciężką konstrukcją dochodzącą prawie do 1kg. To wszystko sprawia, że klientów decydujących się na tego typu etui jest niewielu, ponieważ obsługa telefonu w takim etui nie należy do najłatwiejszych. Musimy również liczyć się z tym, że telefon w raz z etui na pewno nie zmieści się do żadnej kieszeni spodnie, bluzy, czy marynarki.

Etui Love Mei do Huawei P9 to pancerniak do zadań specjalnych

Mimo swojej masywnej konstrukcji etui ma swoje grono zwolenników, głównie wśród osób pracujących w ciężkich i niebezpiecznych warunkach. Etui świetnie sprawdzi się jako ochrona telefon przed pyłem, kurzem lub nagłym upadkiem np. na placu budowy. Dzięki swojej odporności na wstrząsy istnieje dużo prawdopodobieństwo, że telefon znajdujący się w środku etui, wyjdzie z takich kolizji bez szwanku, ani rysy. Etui to połączenie aluminium z gumą, która w dużym stopniu amortyzuje wszelkie upadki.

Pomimo tego, że etui posiada dość obszerną obudowę to dostęp do przycisków oraz jej obsługa jest bardzo dobra i dość swobodna. Z przodu etui posiada specjalną szybkę Corning Gorilla Glass, która jest odporna na zarysowania oraz jest całkowicie przezroczysta. Etui Love Mei jako nieliczne etui na rynku, potrafi zapewnić pełną ochronę smartfonu, w pełni tego słowa znaczeniu. Umieszczone telefon w etui jest całkowicie schowane, żaden element nie jest odkryty, więc ryzyko porysowania zewnętrznej obudowy urządzenia jest zredukowana do minimum.