Etui Mirror Gel Bumper iPhone 7 Plus

Etui Mirror Gel Bumper iPhone 7 Plus
Etui Mirror Gel Bumper iPhone 7 Plus – sklep 4kom.pl

Etui Mirror Gel Bumper iPhone 7 Plus To eleganckie etui na telefon, które zaprojektowane zostało dla telefonu iPhone 7 Plus. Dzięki specjalnemu dopasowaniu do konkretnego modelu uzyskujemy 100% ochrony na najwyższym poziomie. Nie musimy martwić się ani o to, że telefon wypadnie z etui, ani też o brak skuteczności zabezpieczenia.

Dodatkowo etui jest na tyle cienkie, że niemalże nie odczujemy go. Obawa przed zwiększeniem rozmiarów telefonu jest głównym powodem, dla których część osób rezygnuje z dodatkowej obudowy. Nie jest to oczywiście dobry wybór, ponieważ smartfon bardzo szybko można uszkodzić. Szczególnie taki jak iPhone 7 Plus z dużym ekranem. Dodatkowa ochrona w postaci etui na telefon jest wtedy konieczna.

Etui Mirror Gel Bumper iPhone 7 Plus dobry wybór?

Wybór etui Mirror Gel Bumper iPhone 7 Plus to doskonały kompromis między potrzebą zachowania estetycznego wyglądu a ochroną. Przezroczyste etui wykonane zostało z silikonu, dzięki czemu łatwo możemy je zamontować oraz zdjąć, gdy zajdzie taka potrzeba. Sama powłoka jest niemal niewidzialna. Złote obramowanie dodaje smartfonowi stylu.

Etui posiada wszelkie niezbędne wycięcia na przycisk, głośniki i porty. Funkcjonalnie w pełni spełnia swoje zadanie. Nie musimy martwić się więc o to, że zamontowanie etui uniemożliwi nam pełne korzystanie z telefonu. Możemy powiedzieć nawet, że stanie się zupełnie inaczej. Ochrona telefonu sprawi, że będziemy mogli spokojniej obsługiwać telefon. Zniknie ryzyko uszkodzenia w trakcie korzystania w tramwaju czy innym miejscu publicznym, gdzie zwykłe szturchnięcie mogłoby spowodować upadek telefonu i uszkodzenie.