HTC

Etui na telefon HTC U11 Crystal Case

Etui na telefon HTC U11 Crystal Case
Etui silikonowe HTC U11 Crystal Case – sklep 4kom.pl

Etui na telefon HTC U11 Crystal Case to jedna z najczęściej wybieranych propozycji. Właściciele eleganckich smartfonów HTC U11 pokochali to etui przede wszystkim za to, że doskonale chroni, bez jakichkolwiek zmian w oryginalnym wyglądzie telefonu. Etui wykonane zostało z silikonu, dzięki czemu z łatwością możemy je nakładać i zdejmować. Ważną jego cechą jest to, że jest zupełnie przezroczyste. A to właśnie powoduje, że telefon wygląda dokładnie tak, jak wyglądał przed nałożeniem etui.

Etui na telefon HTC U11 Crystal Case jest niezwykle cieniutkie, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność etui. Trzymając smartfon w ręce, wciąż czujemy tę przyjemną subtelność zakupionego sprzętu, jednocześnie zyskując przy tym pewniejszy chwyt. Warstwa silikonowego etui jest lekka, a mimo to nie mniej skuteczna od o wiele grubszych pokrowców. Etui na HTC U11 doskonale przylega do sprzętu. Gwarantując mu w ten sposób odpowiednią ochronę, zarówno w chwilach upadkach, jak i narażenia na porysowanie. Dzięki niemu możemy wrzucić telefon do plecaka lub torby bez obaw o to, czy obudowa zostałaby porysowana np. przez noszone w torebce klucze.

Etui na telefon HTC U11 Crystal Case czym się jeszcze wyróżnia?

Tym, co wyróżnia to etui na telefon silikonowe przezroczyste od pozostałych mu podobnych, jest specjalny ochronny rant, który zwiększa ochronę nie tylko obudowy. Ale również  wyświetlacza, który jest najdroższy. Często każda część uszkodzona wiele nas kosztuje. Etui silikonowe na HTC U11 niweluje bezpośredni kontakt telefonu z podłożem. Ma to duże znaczenie w chwilach, gdy telefon wypadnie nam z rąk. Dzięki temu nie tylko mamy zapewnioną odpowiednią amortyzację sprzętu, ale także wyświetlacz, który nie dotyka podłoża. Jednocześnie nie będąc narażony na jego zniszczenie.