Etui Nillkin Sparkle Huawei Honor 7

Etui Nillkin Sparkle Huawei Honor 7 to doskonałe rozwiązanie dla osób, którzy preferują pełną ochronę swojego urządzenia. Dodatkowo etui na telefon tego typu posiada aktywne okienko dzięki temu mamy możliwość skorzystania z podstawowych funkcji takich jak: odczyt wiadomości sms lub odbiór połączenia, bez potrzeby otwierana przedniej klapki. Takie rozwiązania z pewnością bardzo ułatwia korzystanie z telefonu.

Etui Nillkin Sparkle Huawei Honor 7 – wysoka japońska jakość

Etui na telefon jest bardzo dobrej jakości, materiał z którego zostało wykonane etui jest miły w dotyku oraz bardzo trwały. Smartfon w futerale jest umieszczonym w sztywnej plastikowej klapce, która jest idealnie dopasowana do tylnej obudowy telefonu. Na pewno urządzenie nie ma prawa wypaść, ani zsunąć się z etui. Jednak zdecydowanym minusem etui Nillkin jest brak jakiejkolwiek ochrony górnej i dolnej część bocznego rantu – na którym to znajdują się najważniejsze złącza (port mikrousb oraz mini-jack), głośniki oraz mikrofon. Niestety cała ta część jest odkryta, nie jest w żaden sposób zabezpieczona. Jedyną pozytywną zaletą takiego rozwiązania jest lepszy dostęp do często używanych złącz…

Smartfon Honor 7 to jeden z najbardziej popularnych urządzeń chińskiego producenta, który coraz więcej nabywców znajduje właśnie w Polsce. Dlatego przyszli użytkownicy powinni jak najszybciej zapoznać się produktami od firmy Nillkin, a zwłaszcza etui z serii Sparkle, które jest najbardziej funkcjonalnym pokrowcem aktualnie dostępnym na ten model telefonu.