Etui ombre Baseus Glaze Apple iPhone 8

Etui ombre Baseus Glaze Apple iPhone 8
Etui ombre Baseus Glaze iPhone 8 – sklep 4kom.pl

Etui ombre Baseus Glaze Apple iPhone 8 idealnie spełni potrzeby każdego, kto stawia na oryginalne i jednocześnie wysokiej jakości dodatki. Etui to nie tylko zapewnia smartfonowi doskonałą ochronę, ale także podkreśla jego standardowy wygląd. Zostało ono zaprojektowane w niezwykle modnej obecnie tęczowej koloryzacji, zwanej ombre. Całość pokrowca jest przezroczysta, dzięki czemu widać dokładnie, jak telefon wygląda. Góra pozbawiona jest koloru, z kolei dół mocno niebieski. Odcień ten zmienia swoją intensywnością, stając się coraz bardziej wyraźnym im niżej ku dolnej krawędzi. Ta różnorodność kolorów spodoba się tym, którzy poszukują czegoś pomiędzy przezroczystym, bezbarwnym etui a jego kolorowymi wariacjami.

Etui ombre Baseus Glaze Apple iPhone 8 dodatkowe zalety

Poza wyglądem etui ombre Baseus Glaze Apple iPhone 8 ma jeszcze inną, bardzo istotną zaletę: dobrze chroni smartfon przed zarysowaniami oraz zniszczeniem. Wszystko to dzięki wykonaniu pokrowca z wysokiej jakości materiału. Standardowo proponowany w przypadku etui silikon został zastąpiony wysokiej klasy poliwęglanem, który zapewnia smartfonowi o wiele lepszą ochronę. Dzięki niemu możemy przechowywać nasz telefon w torebce lub plecaku bez strachu o to, że zostanie porysowany przez inne znajdujące się wewnątrz przedmioty.
Firmą, która odpowiada za stworzenie tego etui, jest Baseus. To jedna z najpopularniejszych marek, której produkty cechuje wysoka jakość oraz staranność wykonania. Decydując się na etui Apple iPhone 8, które pasować będzie także na Apple iPhone 7, mamy pewność idealnego dopasowania, będącego też gwarancją doskonałej ochrony i wyglądu.