Etui pancerne Huawei P9 Lite

etui pancerne Huawei P9 Lite
Etui Pancerne Huawei P9 Lite – sklep 4kom.pl

Etui pancerne Huawei P9 Lite to wysoka jakość wykonania, która dedykowana jest tym najbardziej wymagającym właścicielom telefonów. Etui pancerne huawei p9 lite to połączenie dwóch warstw. Jednej wykonanej z elastycznego i termoplastycznego materiału TPU, świetnie amortyzującej telefon w trakcie upadku. I drugiej – warstwy zewnętrznej – wykonanej z twardego plastiku (PC), która zapobiega uszkodzeniom w wyniku mocnego uderzenia. Obie te warstwy łącznie tworzą wytrzymałą konstrukcję, która zapewnia optymalną ochronę naszego telefonu.

Etui pancerne Huawei P9 Lite

Nie bez powodu to etui dla Huawei P9 Lite nosi miano pancernego. Świetnie nadaje się dla osób aktywnych fizycznie, jeżdżących na rowerze, wspinających się po ściankach. Spełni swoją funkcję wszędzie tam, gdzie telefon narażony jest na uszkodzenie. Dla osób pracujących na budowie i w warsztatach jest to często jedyny sposób na zapewnienie ochrony dla sprzętu.
Etui na telefon pomimo pancernego wykonania nie sprawia problemów w dostępie do przycisków, głośników czy portów. Całość wykonana jest w sposób przemyślany z myślą o komforcie użytkowania. Choć prawdą jest, że etui pancerne huawei p9 lite wykazuje się niebywałą funkcjonalnością, to wcale nie traci przy tym na wyglądzie. Zastosowany w budowie etui materiał TPU dopasowuje się do urządzenia, zapewniając mu ochronę i jednocześnie minimalistyczny design możliwy do wyboru w kilku kolorach.