LG

Etui pancerne Lg X-Power Heavy Duty Armor

Etui pancerne Lg X-Power Heavy Duty Armor
Etui pancerne Lg X-Power Heavy Duty Armor – sklep 4kom.pl

Etui pancerne Lg X-Power Heavy Duty Armor to nowy wymiar ochrony, funkcjonalności i designu wśród etui na telefon, które stworzone zostały w celu zapewniania ekstremalnej ochrony. Mówi się o nim, że to pokrowiec do zadań specjalnym, bo poza samym spełnianiem swojej funkcji ochronnej, dba teżo komfort używania telefonu. W te oto sposób zwykłe etui zamienia się w trzyczęściowy pokrowiec, który posiada dodatkowo zaczep mocujący telefon do paska i specjalny klips, który służyć może jako podstawka.

Etui pancerne Lg X-Power Heavy Duty Armor dla kogo odpowiednie?

Przede wszystkim osobom aktywnym, dla których aktywność fizyczną jest podstawą. Może być hobby, a może pracą – chodzi o narażania urządzenia na wypadnięcie, uszkodzenie i trudne warunki atmosferyczne. W ten rodzaj etui na telefon często inwestują osoby, które uprawiają wspinaczkę. Specjalny zaczep sprawia, że mogą mieć telefon przy sobie cały czas i nie martwić się, że wypadnie im on z kieszeni.

Fenomen doskonałej ochrony etui na LG X-Power polega na skomponowaniu świetnych, wysokich jakościowo materiałów. Jeden z nich chroni telefon z przodu i tyłu, a jest nim twardy matowy plastik wysokiej jakości. Drugi to z kolei miękki silikon, którego warstwa amortyzuje wstrząsy. Ostatnim z materiałów jest guma, z niej wykonana jest wewnętrzna część pancernego etui na telefon. Całość tworzy niepowtarzalny zestaw, który doskonale chroni nasze urządzenie przed zniszczeniem. Nawet w trudnych i wymagających warunkach.