Etui Pancerne Love Mei do Huawei P9

Etui Pancerne Love Mei do Huawei P9
Etui Pancerne Love Mei do Huawei P9 – sklep 4kom.pl

Etui Pancerne Love Mei do Huawei P9 stworzone zostało z myślą o osobach aktywnych, których telefon wielokrotnie narażony jest na zniszczenie. Wśród tych osób najczęstszą grupą są biegacze, którym smartfon często wypada z kieszeni. Przez to istnieje niebezpieczeństwo jego zalania w trakcie deszczu itp. Ten rodzaj etui na telefon sprawdza się w takich sytuacjach znakomicie. Dlatego stanowi idealną alternatywę w stosunku do pozostałych etui, które raczej wyglądają niż chronią.

Etui Pancerne Love Mei do Huawei P9 to idealna ochrona?

Tu mamy możliwość połączenia jednego z drugim. Etui Pancerne Love Mei do Huawei P9 łączy nowoczesny design, dopasowany do gustu wielu z osób z najwyższą jakością wykonania i przede wszystkim doskonałą ochroną. Dzięki temu pozwala cieszyć się słuchaniem muzyki przez telefon i rozmowami nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Na fenomen etui na telefon Huawei P9 składa się: znakomita funkcjonalność przy jednocześnie wysokiej ochronie, właściciel telefonu nie traci dostępu do złącz i przycisków. Również odporność, na jaką może pozwolić sobie etui na Huawei P9 wraz ze swoimi materiałami. Odporne na upadek i wstrząsy, chroni przed przemoczeniem sprzętu w trakcie deszczu i uniemożliwia przedostawanie się drobinek piasku do wnętrza urządzenia.

Dużym plusem jest także szybka Corning Gorilla Glass, jaka dba o bezpieczeństwo ekranu. Montaż tego etui na telefon nie jest standardowy i wymaga chwili uwagi. Jednak prosta instrukcja i dołączone do zestawu śrubokręty i zapasowe śrubki sprawiają, że staje się to niebywale proste.