Etui pancerne Samsung Galaxy A5 2016 Hard Armor

Etui pancerne Samsung Galaxy A5 2016 Hard Armor
Etui pancerne Samsung Galaxy A5 2016 Hard Armor – sklep 4kom.pl

Etui pancerne Samsung Galaxy A5 2016 Hard Armor to zdecydowanie etui do zadań specjalnych, które świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie ochrona telefonu musi być zwiększona. Mogą to być place budowy, góry i wiele innych. Często sportowcy wybierają ten typ etui, by zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem (szczególnie, jeśli trenują sporty ekstremalne).
Etui pancerne Samsung Galaxy A5 2016 Hard Armor zostało wykonane z połączenia dwóch wysokich jakościowo materiałów. Pierwszym jest TPU: absorbuje uderzenia, jest wysoko odporne na zarysowania, dlatego nie musimy martwić się o naruszenie estetyki naszego sprzętu. Drugim z kolei poliwęglan. Słynący ze swojej wytrzymałości. Najczęściej stosowany w pancernych etui na telefon materiał. Połączenie tych dwóch materiałów ze sobą zapewnia 100% ochrony, której nasz smartfon potrzebuje.

Dlaczego warto wybrać właśnie etui pancerne Samsung Galaxy A5 2016 Hard Armor?

Po pierwsze zapewnia doskonałą ochronę, co już zostało wspomniane wcześniej. Ważne jest to, że ochrona łączy się z funkcjonalnością pokrowca. Choć wydaje się, że tak wysoka ochrona uniemożliwi dostęp do przycisków i złącz, to w rzeczywistośći nie mamy z tym żadnych problemów.

Etui na telefon Samsung jest tak dobrze dopasowane, że niemalże nie odczujemy korzystania z dodatkowego zabezpieczenia w naszym telefonie. Jest wyjątkowo łatwe w montażu i demontażu. Nie tylko chroni przed uszkodzeniami w wyniku upadku, ale także przed zarysowaniami i kurzem, który mógłby dostać się do środka telefonu.