Etui Pancerne Samsung Galaxy S7 Edge

Etui Pancerne Samsung Galaxy S7 Edge
Etui Pancerne Samsung Galaxy S7 Edge – sklep 4kom.pl

Etui Pancerne Samsung Galaxy S7 Edge to gwarancja ochrony, jakiej oczekują ci najbardziej wymagający. To nie jest zwykłe etui, jakie się proponuje dla minimalnej ochrony. To jest maksimum zabezpieczenia przed uszkodzeniem, zarysowaniem i przypadkowym upadkiem, który z wykorzystaniem klasycznego etui zakończyłby się koniecznością drogiej naprawy sprzętu. To etui na telefon zostało tak zaprojektowane, by spełniać zasadę „raz, a dobrze”, co czyni go idealną inwestycją w bezpieczeństwo swojego telefonu, ale i portfela.

Etui Pancerne Samsung Galaxy S7 Edge to połączenie dwóch warstw: zewnętrznej polikarbonowej oraz wewnętrznej poliuretanowej. Perfekcyjny skład. Etui na Samsung Galaxy S7 Edge wykonane jest w hybrydowym stylu, co sprawia, że etui szybko zdobywa uznanie pośród męskiej części kupujących je.

Etui Pancerne Samsung Galaxy S7 Edge – najważniejsze zalety.

Etui na telefon jest łatwe w montażu i demontażu. Nie utrudnia dostępu do złącz, przycisków, kamery czy głośnika. Sprawia, że korzystanie z telefonu jest szybkie i przyjemne. Chroni nasz sprzęt przed zanieczyszczeniami, zarysowaniem go czy uszkodzeniem w trakcie upadku.

Specjalne narożniki, które wzbogacone zostały o dodatkowe funkcje ochronne sprawiają, że nasz telefon jest dodatkowo chroniony. Dobrze zaprojektowana całość czyni etui pancerne Samsung Galaxy S7 Edge przyjemnym w korzystaniu, użytecznym i oryginalnie wyglądającym.