LG

Etui Quick Cover View LG G5

Etui Quick Cover View LG G5
Etui Quick Cover View LG G5 – sklep 4kom.pl

Etui Quick Cover View LG G5 to idealne etui dla tych, którzy cenią sobie luksus, są zwolennikami nowoczesnych rozwiązań i ponad wszystko w momencie wyboru wysoko stawiają wygląd. Dla osób wymagających stworzone zostało etui, które dzięki połączeniu doskonałych materiałów, zapewnia doskonałą ochronę, a jednocześnie dba o wygląd smartfona, nie pogrubia go, nie zwiększa jego wagi i pozwala cieszyć się eleganckim wyglądem.

Etui Quick Cover View LG G5 idealna ochrona?

Kompleksowa ochrona, jaką oferuje etui do LG G5 to nie tylko tradycyjna forma pokrowca, ale również specjalny panel z przodu. Zabezpiecza ekran przed porysowaniem, a mimo to pozwala korzystać z niego tak samo, jakby panel w ogóle nie istniał. Swobodnie możemy prowadzić rozmowy prze telefon, sprawdzać na wyświetlaczu stan baterii, godzinę, powiadomienia o nowych wiadomościach i nieodebranych połączeniach.

Dla osób ceniących luksus ważne jest, by to, co ma chronić, nie stało się jednocześnie czymś, co przeszkadza. W przypadku etui Quick Cover View LG G5 zyskujemy pełną funkcjonalność przy możliwie najwyższym poziomie ochrony. Nasz smartfon nie brudzi się, nie jest podatny na porysowania i zniszczenia. Posiadamy utrzymujemy stały dostęp do wszystkich potrzebnych nam przycisków i złącz. Na wyróżnienie w tym modelu etui na telefon zasługuje właśnie Clear View, który jest lekko przezroczystym panelem z przodu, który pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne przez otwierania etui.