LG

Etui Rearth Ringke Fusion LG K10

Etui Rearth Ringke Fusion LG K10
Etui Rearth Ringke Fusion LG K10 – sklep 4kom.pl

Etui Rearth Ringke Fusion LG K10 to połączenie precyzji i idealnego dopasowania pokrowca do modelu telefonu. Etui dedykowane jest dla LG K10. Doskonale przylega do smartfona, dbając o jego bezpieczeństwo a nasz komfort korzystania. Dodatkowo pozwala na zachować oryginalny design telefonu, co cenione jest przez tych, którzy poszukują eleganckich rozwiązań lub pragną cieszyć się wyglądem, na który zdecydowali się przy zakupie.

Dlaczego warto wybrać etui Rearth Ringke Fusion LG K10?

Ponieważ jest to wysokiej klasy etui typu hybrid. Wykonane z wysokiej jakości materiałów:
– TPU, które absorbując siłę uderzeń, zmniejsza prawdopodobieństwo zniszczenia sprzętu nawet w momencie silnego upadku;
– oraz twardego poliwęglanu, który chroni przed porysowaniem telefonu i uszkodzeniem.

Przezroczystość tego etui na telefon posiada jeszcze jeden plus. Poza możliwością cieszenia się oryginalnym designem telefonu, zyskujemy możliwość zastosowania wymiennych wkładek, które za etui na telefon mogłoby być wkładane. Kolorowe, czarno-białe, z postaciami z kreskówek lub naszymi ulubionymi aktorami. W wyborze ogranicza nas jedynie własne wyobraźnia. W ten sposób zyskujemy możliwość ciągłej zmiany wyglądu etui, co ważne jest dla osób odważnych i otwartych na świat.

Etui Ringke przylega do telefon w sposób idealny. Dzięki temu telefon przyjemniej trzyma się w dłoni, staje się wygodniejszy, ale i bezpieczniejszy. Grubość jest na tyle cienka, by stawała się dla użytkownika sprzętu niemal nieodczuwalna, a jednocześnie na tyle solidna, by świetnie zabezpieczać przed upadkami. Warto dodać, że etui na telefon polega niezbędne wycięcia na złącza i przyciski, przez co zachowuje swoją funkcjonalność. Wycięcia posiadają jednak odpowiednie zastawki, dzięki którym nie przedostają się tam drobinki kurzu czy piasku, nie niszcząc w ten sposób choćby wejścia USB.