Etui Ringke Air Samsung Galaxy S8

Etui Ringke Air Samsung Galaxy S8
Ringke Air S8 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Air Samsung Galaxy S8 poznaj nową jakość etui na telefon – wybierz design, który Cię oczaruje. To właśnie etui na telefon wyróżnia się spośród pozostałych tym, że pomimo zastosowania poliwęglanu, wciąż dba o design naszego telefonu. Rzadko zdarza się, by tak wysokiej jakośc materiał udało się osobom, które wykorzystują go do produkcji etui, zamknąć w pokrowcu smukłym i lekkim. Patrząc na etui Ringke mamy jednak wrażenie, że zadanie to nie było aż tak trudne, a nowoczesnej firmie Rearth, która za ten projekt odpowiada, udało się to niesamowicie dobrze.

Etui Ringke Air Samsung Galaxy S8 czym się wyróżnia?

Etui jest przyjemne w dotyku – możemy je swobodnie wyginać, co ułatwia montaż etui na telefon. Jeśli jednak ktoś obawia się, że zdejmowanie pokrowca będzie konieczne w trakcie używania telefonu, to może poczuć się spokojniejszym: telefon pozostaje tak samo sprawny, jak był przed nałożeniem etui. Etui na S8 jest bowiem niezwykle funkcjonalne, pozwala na swobodne wykonywanie połączeń, robienie zdjęć oraz ładowanie urządzenia.

Etui na telefon jest lekkie, co było już wspominane, warto jest zauważyć, że dzięki temu oryginalny design telefonu pozostaje zachowany. Nie mamy poczucia, że nasz smartfon coś utracił poprzez zastosowanie pokrowca. Często zdarza się, że zapominamy o tym, że w ogóle to etui stosujemy.