Etui Ringke Flex S Samsung Galaxy S8 Plus

Etui Ringke Flex S Samsung Galaxy S8 Plus
Etui Ringke S8 Plus – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Flex S Samsung Galaxy S8 Plus to prawdziwie męskie etui, zaprojektowane z myślą o uzupełnieniu luki na rynku, jaka powstała w ofercie etui na telefon dla mężczyzn. Dla tych, którzy znudzeni byli jednokolorowymi etui – zwykłymi, które nie wyróżniają w żaden sposób sprzętu – nareszcie powstało jakieś wyjście z tej sytuacji.

Etui Ringke to przede wszystkim elegancja. O dodanej do tylnego panelu skórce ekologicznej powiedzieć można tylko jedno: wygląda niesamowicie. To właśnie dzięki niej etui na telefon zyskuje unikalny wygląd, tak często wybierany właśnie przez mężczyzn. Wysoka jakość wykonania, gwarancja bezpieczeństwa oraz korzystna cena łączy się tu w jedno, tworząc stylowe etui na Samsung Galaxy S8 Plus.

Dlaczego warto wybrać etui Ringke Flex S Samsung Galaxy S8 Plus?

Hybrydowy styl, zabezpieczenie przed upadkiem czy zarysowaniem obudowy telefonu, idealne dopasowanie do smartfona – etui ze skórką ekologiczną dba o to, by nasz telefon wciąż prezentował się równie korzystne. Jest wystarczająco cienkie, by wyglądać ładnie i jednocześnie chronić nasz sprzęt. Nie zmienia się też dostęp do ważnych dla nas przycisków oraz złącz. Wciąż możemy korzystać z telefonu bez problemu, wykonując połączenia bez jego zdejmowania.

Gdybyśmy jednak chcieli tego dokonać, montaż i demontaż etui jest bardzo łatwy. Zajmuje kilka sekund i można wykonywać go zupełnie samodzielnie, co również jest dużym plusem.