Etui Ringke Fusion Frame Samsung Galaxy S7 Edge

Etui Ringke Fusion Frame Samsung Galaxy S7 Edge
Etui Ringke Fusion Frame Samsung Galaxy S7 Edge – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Frame Samsung Galaxy S7 Edge to precyzja wykonania, której efekty widzimy w najwyższej jakości ochronie oraz wyglądzie, który przyciąga do siebie osoby ceniące elegancki, ciekawy wygląd. Ten model pokrowca wyróżnia się od pozostałych między innymi tym, że poza standardową opcją samego etui na telefon. Dodatkowo posiada również specjalną folię ochronną. Dzięki temu uzyskujemy kompleksową ochronę, będącą gwarancją dobrze zabezpieczonego przed uszkodzeniami telefonu.

Etui Ringke Fusion Frame Samsung Galaxy S7 Edge wygląd zewnętrzny

Etui tworzone zostało z myślą o konkretnym modelu telefonu. Mowa o smartfonie Samsung Galaxy S7 Edge. Tak perfekcyjne dopasowanie futerału do sprzętu pozwala na zachowanie smukłego, wciąż atrakcyjnego, jak oryginalny produkt, wyglądu. Etui Ringke Fusion Frame Samsung Galaxy S7 Edge swoją lekkość i zgrabność ma za jeden z najważniejszych cech. W ten sposób jednocześnie udowadnia, że jego siła tkwi w szczegółach.

Etui Ringke Fusion Frame Samsung Galaxy S7 Edge – nowoczesna technologia

Etui pochodzi od renomowanej marki, śmiało wchodzącej na rynek z akcesoriami do smartfonów. Ringke tworzy nowoczesne etui na telefon, które zwracają swoją uwagę wyglądem, przekonując wszystkich znakomitymi technologiami. Jedną z najnowszych technologii jest z pewnością opcja „Air Cushion” czy też „4-point Rear Guard”, co oznacza, że telefon we wszystkich rogach posiada dodatkowe zabezpieczenie, które amortyzuje w momencie upadku.