Etui Ringke Fusion Huawei Mate 9 Pro

Etui Ringke Fusion Huawei Mate 9 Pro
Etui Ringke Fusion Huawei Mate 9 Pro – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Huawei Mate 9 Pro jest pokrowcem typu hybrid. Wysokiej jakości budowa gwarantuje wytrzymałość, dzięki której możemy być pewni 100% ochrony naszej sprzętu. Etui dedykowane jest na telefon Huawei Mate 9 Pro. Wybieranie odpowiednio zaprojektowanego etui na telefon gwarantuje, że sprzęt nie wypadnie z pokrowca i nie narazi się przez to na poważne uszkodzenia. Część z nich zakończyć się może nawet wymianą telefonu na nowy.

Etui Ringke Fusion Huawei Mate 9 Pro dlaczego warto kupić?

Etui Ringke Fusion dla Huawei Mate 9 Pro wyprodukowane zostało z połączenia dwóch, bardzo popularnych dzięki swojej odporności na uderzenia czy zadrapania, materiałów. Pierwszym z nich jest TPU. Poza swoimi cechami ochronnymi ma wpływ też na aspekt wizualny etui. W połączeniu z wysoce skutecznym poliwęglanem tworzy estetyczny duet, pozwalając dzięki przezroczystej części na dopasowanie etui na telefon pod samego siebie. To my wybieramy, co znajdzie się z tyłu i nawet zupełnie odmieni oryginalny wygląd telefonu.

Etui Ringke Fusion dla Huawei Mate 9 Pro to najnowsza technologia, absorbująca siłę uderzeń oraz chroniąca przed zarysowaniem czy zniszczeniem telefonu. Użytkownik sprzętu pomimo założonego etui na telefon Huawei posiada wszelkie niezbędne możliwości – bezproblemowy dostęp do portów, głośników , kamer czy aparatów. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by ładować w tym czasie telefon. Drugą nowoczesnością, jaka została tutaj zastosowana, jest Technologia Active Touch. Oznacza to, że każdy użytkownik otrzymuje szybki i łatwy dostęp do przycisków.