Etui Ringke Fusion Huawei Nexus 6P

Etui Ringke Fusion Huawei Nexus 6P
Etui Ringke Fusion Huawei Nexus 6P – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Huawei Nexus 6P to coś więcej niż zwykłe etui. Jego hybrydowa obudowa gwarantuje najwyższej jakości ochronę, zabezpieczając przed upadkiem i zarysowaniem.
Producent etui stworzył linię produktów ze specjalną dedykacją dla telefonu Huawei Nexus 6P, by móc spełnić ściśle określone wymagania jego posiadaczy. Nie chodzi tu tylko o to, by zapewnić najważniejszą z funkcji, jaką etui powinno posiadać, czyli ochronę. Sama ochrona to za mało. Etui Ringke Fusion to połączenie ochrony najwyższej jakości, odpowiedniej nawet dla tych, których telefony są narażone na silne urazy z niebywale eleganckim i robiącym wrażenie designem.

Etui Ringke Fusion Huawei Nexus 6P z czego jest wykonane?

Materiałem, z którego stworzone zostało etui Ringke Fusion Huawei Nexus 6p jest trwały i jednocześnie miękki TPU, pojawiający się w tym modelu w przezroczystym wydaniu. Idealnie dopasowuje się do telefonu, zabezpieczając go przed urazami, a przy tym nie zmniejszając walorów estetycznych telefonów. Nexus 6P zachowuje swój oryginalny design, który tak podoba się jego właścicielom. Technologia Air Cushion w tym etui na telefon sprawia, że całość jest wyjątkowo cienka, co podkreśla staranne wykonanie samego sprzętu. Wybierając etui Ringke możemy mieć pewność, że nasz telefon pozostanie takim, jakim chcielibyśmy go mieć. Ciekawostką jest możliwość zaprojektowania własnego szablonu, który będzie można umieścić w etui na telefon.