Etui Ringke Fusion Huawei P10

Etui Ringke Fusion Huawei P10
Etui Ringke Fusion P10 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Huawei P10 – wyraź siebie i wybierz etui na telefon, które poprzez swoje eleganckie wykonanie pozwoli Ci stworzyć wygląd telefonu, o jakim zawsze marzyłeś. To etui na telefon ma przezroczysty tył i to właśnie on jest powodem tego, że wygląd pokrowca możemy dowolnie modyfikować. Z jednej strony, telefon może być zachowany w stylu eleganckim. Dzieje się tak wtedy, kiedy rezygnujemy z szablonu całkiem i nosimy przezroczysty tył samodzielnie – bez żadnych dodatków. Dyskretne ramy etui są niemal niewidoczne. Nie zwiększają optycznie wymiarów telefonu. Pozostaje on równie smukły, co wtedy, gdy etui nawet nie było. Przezroczysta część z tyłu odsłania oryginalny design telefonu i to właśnie staje się powodem tego, że telefon prezentuje się klasycznie. Jeśli jednak chcemy, by nabrał kolorów, wystarczy tylko włożyć szablon za obudowę.

Jakie jest etui Ringke Fusion Huawei P10?

Warto tu wspomnieć o tym, że etui Ringke nie sprawia żadnych problemów z montażem czy zdjęciem etui. Robimy to w zaledwie kilka sekund i taki też czas zajmuje zmiana wyglądu pokrowca. To wygodna opcja również dla tych, którzy często lubią zmieniać wygląd swojego telefonu, osób niezdecydowanych czy kochających po prostu zmiany.

Z punktu widzenia technicznego etui na Huawei P10 to wysokiej klasy etui na telefon, które niezwykle dobrze radzi sobie z ochroną naszego sprzętu. Pozwala uniknąć stłuczenia ekranu w przypadku upadku telefonu i chroni przed zarysowaniami.