LG

Etui Ringke Fusion LG G6

Etui Ringke Fusion LG G6
Etui Rearth Ringke Fusion LG G6 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion LG G6 to pokrowiec niezwykle estetyczny, pasujący zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm, które poszukują wyposażenia telefonu dla pracowników firm. Niezależnie od sytuac27ji, sprawdza się doskonale, przyciągając wzrok nieskazitelnym wyglądem i przekonując do siebie najwyższym poziomie niezawodności.

Etui Ringke Fusion LG G6 dlaczego warto kupić?

Etui Ringke Fusion LG G6 to bumper typu hybrid. Wykonany został z materiału wysokiej jakości, niezwykle odpornego na uszkodzenia. Mowa o TPU, świetnie sprawdzającym się w momencie upadku. Materiał TPU chroni przed siłą uderzenia, amortyzując jej konsekwencje. Dzięki temu nie musimy martwić się tym, że chwila nieuwagi spowoduje, że lądujący na ziemi telefon rozsypie się w drobny mak.

Dla pewności producenci etui Ringke zastosowano także drugi materiał, jakim jest twardy i solidny poliwęglan. To niezastąpiony produkt, który stosowany jest przez tych najbardziej wymagających, dla których ochrona telefonu jest niezwykle ważna. Z powodzeniem radzi sobie w ekstremalnych warunkach. To znaczy, że nie musisz już szczelnie zamykać swojego telefonu w torbie czy plecaku. Możesz nosić go w kieszeni i wreszcie korzystać z niego wygodnie, bez strachu o rozbicie ekranu i zniszczenia sprzętu.

Etui na telefon LG G6 jest stworzone z myślą o konkretnym modelu telefonu, co powoduje, że zapewnia 100% ochrony i minimalizuje szansę na wypadnięcie telefonu z etui niemal do zera. Tył etui na telefon jest przezroczysty. Dzięki czemu nie tylko nasz telefon ma idealnie skrojony na swoje potrzeby pokrowiec, ale i dla nas jest to dodatkowa korzyść. Wkładanie dowolnie wybranych nakładek spowoduje, że etui na telefon przybierze taki wygląd, jaki tylko chcemy.