Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy S8 Plus

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy S8 Plus
Etui Ringke Galaxy S8 Plus – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy S8 Plus to etui na telefon, które uwielbiają kobiety. To prawdopodobnie jedyne takie etui, które jest jednocześnie eleganckie i kobiece. Dodatek różowego nie rzuca się w oczy zbyt mocno, wręcz przeciwnie – dyskretnie podkreśla urok tego pokrowca. Dzięki temu nawet te panie, dla których telefon jest narzędziem pracy i z którym chodzą na spotkania biznesowe, mogą sobie pozwolić na ten model. Tak delikatnie podkreślone ramki powodują, że telefon wciąż wygląda tak, jak chciał tego jego producent.

Jakie zalety ma etui Ringke Fusion Samsung Galaxy S8 Plus?

To dodatkowa zaleta etui Ringke – jest lekkie i smukłe, dzięki czemu tak też wygląda nasz smartfon. Jeśli tylko chcemy, możemy wykorzystać tylny panel i włożyć ta dowolny szablon. W ten sposób etui nabierze wybranego przez nas wyglądu. Etui na telefon Samsung Galaxy S8 możesz dowolnie modyfikować – to od Ciebie zależy ostateczny wygląd pokrowca. Kiedy jesteś w pracy, wyjmujesz swoje ulubione zdjęcie. Kiedy z niej wracasz i spędzasz czas z przyjaciółmi, możesz poszaleć z ciekawym designem.

Warto dodać, że poza wyglądem etui na S8 Plus zyskuje też wykonaniem – doskonale chroni telefon, nie zmniejszając przy tym jego funkcjonalności. Wciąż możemy wygodnie dzwonić, robić zdjęcia i regulować przyciskami głośność. Specjalne technologie dbają o to, by wszystko to odbywało się wraz z najwyższym poziomem ochrony sprzętu.