Etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5

Etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5
Etui na telefon Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5 Plus Smoke Black – sklep 4kom.pl

Etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5 to etui na telefon, które poprzez swoje eleganckie wykonanie pozwoli Ci stworzyć wygląd telefonu, o jakim zawsze marzyłeś. Ponieważ to etui na telefon ma przezroczysty tył i to właśnie on jest powodem tego, że wygląd pokrowca możemy dowolnie modyfikować. Z jednej strony, telefon może być zachowany w stylu eleganckim. Dzieje się tak wtedy, kiedy zdecydujemy się na noszenie etui bez wzoru. Czyli przezroczysty tył samodzielnie – bez żadnych dodatków. Dyskretne ramy etui są niemal niewidoczne. Nie zwiększają optycznie wymiarów smartfona. Pozostaje on równie smukły, co wtedy, gdy etui nawet nie było. Przezroczysta część z tyłu odsłania oryginalny design telefonu i to właśnie staje się powodem tego, że telefon prezentuje się klasycznie. Jeśli jednak chcemy, aby nabrał kolorów wystarczy wydrukować nowy szablon i gotowe!

Jakie zalety ma etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5?

Najważniejszą zaletą etui Ringke jest lekkość i smukłość, dzięki czemu tak też wygląda nasz telefon Xioami. Warto dodać, że poza wyglądem etui na Xioami Redmi Note 5 zyskuje też wykonaniem – doskonale chroni telefon, nie zmniejszając przy tym jego funkcjonalności. Wciąż możemy wygodnie dzwonić, robić zdjęcia i regulować przyciskami głośność. Specjalne technologie dbają o to, by wszystko to odbywało się wraz z najwyższym poziomem ochrony sprzętu.

Etui Ringke Fusion Xiaomi Redmi Note 5 już w momencie projektowania tworzone było z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb poszukiwaczy etui. Oczywiście ważną rzeczą jest to, by etui na telefon pasowało do naszego sprzętu i prezentowało się właśnie tak, jak sobie tego zażyczymy.