Etui Ringke iPhone 7 Slim i Air

Etui Ringke iPhone 7 Slim i Air to dwie najcieńsze serie etui od amerykańskiego producenta Rearth. Etui na telefon od tego producenta charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkową trwałością. Ponadto etui Ringke zapewnia pełną ochronę smartfona w każdych warunkach.

Etui Ringke iPhone 7 Slim i Air
Etui Ringke Slim Apple iPhone 7 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke iPhone 7 Slim i Air

Seria etui Slim jaka sama nazwa wskazuje charakteryzuje się bardzo cienką konstrukcją, która jest sztywna, ale również na tyle elastyczna aby bez problemu dopasować się do kształtu urządzenia. Oczywiście posiada wycięcia na wszystkie najważniejsze złącza oraz przyciski. Bez wątpienia największym atutem tej obudowy jest całkowita ochrona rantu iPhone 7. Dzięki temu mamy pewnością, że aluminiowe boki nie zostaną zarysowane w przypadku upadku lub otarcia. Model Slim został wydany w kilku wariantach kolorystycznych oraz przezroczystości.

Etui Ringke Air iPhone 7
Etui Ringke Air Apple iPhone 7 – sklep 4kom.pl

Etui Ringke iPhone 7 Air

To bardzo lekka seria etui Ringke, która została wykonana z miękkiego tworzywa silikonowego. Charakterystyka tego modelu jest dość prosta. Producent dążył do zaprojektowania takiego etui, które przede wszystkim nie będzie od razu rzucać się w oczy. Trzeba przyznać, że firma Rearth poradziła sobie z tym świetnie. Ponieważ etui jest nie tylko ultra cienkie, ale również w sposób bardzo skuteczny chroni urządzenie od wszelkich zarysowań.